X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

31-01-2020 tarihinde eklendi.
Bilindiği üzere parfümler kokulu esans yağlar, aromatik karışım ve bazı kimyasal maddelerden elde edilir. Doğada bulunan bazı çiçeklerin ve sentetik şeklinde üretilen esanslarla oluşturulmuş güzel kokulara parfüm deriz. Parfümler, yani insanların kokusu hafızada önemli bir yer kaplar. Bu kokuyu tekrar aldığımızda en olmadık zamanda geçmişten bazı görüntüler ve anılar göz önüne gelebilir. Bu yüzden her insan kendine en çok yakışan güzel kokuyu, Parfümü bulmak ister.
29-01-2020 tarihinde eklendi.
Parfüm kullanmak birçok kişi tarafından da bilindiği gibi vücuttan kötü kokuları uzaklaştırır. Parfüm kullanıldığı zaman vücudunuz bu koku ile bütünleşerek kokuyu vücudunuza hapseder ve gün boyu hoş kokmanızı sağlar. Tester parfüm sahip olduğu hoş kokusu sayesinde gün boyu üzerinizde kalır. Etkisi dağılmadığı sürece vücudunuzdaki diğer kötü kokular ortaya çıkmaz. Bu da gün boyu rahat hareket etmenize olanak tanır.
28-01-2020 tarihinde eklendi.
Parfüm karşınızdaki kişiler hakkında ilk izlenim edinmede büyük önem sahiptir. Daha çekici hale gelmek isteyenler kendileri için uygun ve hoş kokan parfümleri sürerek dikkatleri üzerine çekmeyi isterler. Ancak her zaman doğru tercihler yapılamayabilir. Yanlış bir parfüm tercih ettiyseniz ve bu kokuyu vücudunuzdan çıkartmak istiyorsanız size bahsedeceklerimizi uygulayabilirsiniz.
27-01-2020 tarihinde eklendi.
Parfümler doğru seçildiği zaman cezbedici bir kokuya sahip olabilir. Gün içerisinde kullanacağınız hoş parfümler insanları size doğru çekecektir. Çoğu zaman kullandığınız parfümler insanları size doğru çekecektir. Ayrıca kullandığınız parfümü beğenen insanlar ne tür bir parfüm kullandığınızı size sık sık soracaklardır.