X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

26-06-2019 tarihinde eklendi.
Parfümler, herkesin yaşamında özel bir yere sahiptir. Kişisel bakımın bir parçası olan parfümler, günümüzde birçok farklı özellikle tasarlanmaktadır. Sağlıklı ve kaliteli bir parfüm satın alabilmek için bu özelliklerin bilinmesine ihtiyaç vardır.
24-06-2019 tarihinde eklendi.
Genellikle tamamlayıcı dokunuşu olan parfümler çok fazla çeşidiyle piyasada bulunmaktadır. Seçenek çok fazla olduğu için seçim yapmak da bir o kadar zor olabiliyor. Erkeklerin vazgeçilmesi odunsu, kadınların vazgeçilmezi çiçeksi kokularda saklıdır. Her firmanın parfümlerini tanıtmak amacıyla satış merkezine yolladığı tester parfum bulunmaktadır. Tester parfüm nedir sorusunun cevabını verelim.
21-06-2019 tarihinde eklendi.
Koku, insanoğlunun ayrılmaz bir parçası olmuştur. Çünkü koku, tat alma ve karşı cinsi etkileme konusunda etkilidir. Bu nedenledir ki insanlar parfümlere yüzlerce lira vererek daha iyi hissediyor ve etrafındakilerin kokunun cazibesine kapılmasını sağlıyor.
20-06-2019 tarihinde eklendi.
İnsanlar giyimleriyle karşılanır, sözleriyle uğurlanır ve kokularıyla hatırlanır. Kokulu esans yağları, aromatik karışımlar ve çeşitli kimyasal maddelerden elde edilen, insan vücudunun etrafa güzel kokular yaymasını sağlayan karışımlara parfüm denir. En eski parfüm kaynağı güller olmuştur. Osmanlı İmparatorluğu zamanında, parfüm elde etmek için bir gül bahçesi ve gül yağı yapılan mekanlar olmuştu ve burada gül yağından kremler ve parfümler yapılmaktaydı.