X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

12-09-2019 tarihinde eklendi.
Hafızada kalıcı bir yere sahip olan ve koku hafızasını tetikleyen parfümler, parfümü kullanan kişi ile özdeşleşmektedir. Kendi favori kokularını seçenler, eşsiz kokular arasında tester parfum tercihlerini yapmaktadır. Onlarca koku arasından en sevdiği parfümü bulanlar, parfümün kalıcılığını da test etmektedir. Parfümün insanın hayatında kapladığı yer oldukça mühimdir ve doğru seçilmiş bir parfüm, bireye çok şey katmaktadır.
11-09-2019 tarihinde eklendi.
Parfüm seçimleri konusunda birçok kokuyu kokladıktan ve denedikten sonra karar verenler, en doğru parfüm seçimlerini gerçekleştirmektedir. İlk solukta güzel kokusu ile kendini ispat eden tester parfum birbirinden farklı aromaları ile kimi zaman çiçek bahçesine götürürken, kimi zaman da meyve bahçelerinde dolaştırır.
10-09-2019 tarihinde eklendi.
Parfümler medeniyet tarihinde özelikle son yüzyıllarda en çok tercih edilen koku çeşitlerindendir. Parfümleri en özel kılan şey ise başkaları üzerine yaptığı etkilerdir. Bazı parfümler kişiyi mutlu edebilirken, bazıları da başka insanlar tarafından ağırlığın sembolü olarak kabul ediliyor. Tabi başkaları tarafından güzel karşılanabilecek olan parfümlerin orjinal parfum olması çok önemlidir.
10-09-2019 tarihinde eklendi.
Kozmetik sektörü farklı alanları kapsamaktadır. Bu alanların içinde yer alan parfümler ise yıllardır vazgeçilmeyen ürünlerin başında gelmektedir. Parfümlerin popülerliğini her dönem korumasının nedeni hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılmalarıdır.