X

Bvlgari Man Wood Essence Edp Erkek Parfüm

Bvlgari Man Wood Essence Edp Erkek Parfüm
Bvlgari; Şehir hayatını ve geniş açık alanları bir araya getiren Man Wood Essence ile insanın kendi iç dünyasını yeni bir anlayışla birleştirdi. 2017 yılında bir parfümeri dehası olan Alberto Morillas tarafından tasarlanan odunsu kokulu bir parfümdür. Bvlgari Man Wood Essence şişe tasarımı ile yine eşsiz Bvlgari estetiğini yansıtıyor. Parfüm tasarımına ilham kaynağı olarak Milano'da yeşilliklerle kaplı bir dizi modern gökdelen olan Bosco Verticale'den esinlenmiştir.

Şişe tasarımında üst kapağı şehri temsil ederken, metal ve ahsap görünümlüdür.Şişe gövdesi yeşilin en derin ve canlı tonunu göstermek için oldukça saydam olarak tasarlanmıştır.

Bvlgari Man Wood Essence Parfüm Özellikleri:

Bu parfüm odunsu kokular, baharat ve narenciye kokularının bir araya gelerek oluşturduğu ahengin bir sunumudur.

Üst Notaları: şekerli turunçgil, limon kabuğu ve kişniş yaprağı.

Orta Notaları: sedir ağacı, vetiveri esansı, selvi ağacı.

Alt Notaları: siyam benzoini, sedir ağacı ve amber.

Açılışta oldukça yoğun bir meyvemsi hissiyat ile karşılaşıyoruz. Turunçgil kokularının arasına karışan taze kişnişin enfes aroması çarpıcı bir birliktelik oluşturuyor. İçinizdeki gücü keşfetmenize ve ortaya çıkarmanıza olanak sağlayan Haiti vetiver kokusu ve selvi ağacının kokusu da bu parfüm notaları arasında bulunuyor.

Yeşil ve derin kokusu olan selvi, vetiverin temiz ve ferah kokusu ile birleşerek daha baştan çıkarıcı olmasını sağlar. Alt notalarda ise Siyam benzoin ile esmer amber kokusu bulunmaktadır. Davetkar, sıcak ve cesur kokusu ile arzularınızı uyandıracak bir koku birleşimidir.

Günlük kullanıma uygun oldukça sade bir parfümdür. Oldukça maskülen, baştan çıkarıcı bir koku özelliğine sahip olarak Bvlgari Man Wood Essence, birçok noktadan tercih edilebilir. Kullanım tercihi olarak ne çok genç ne de çok ağır ve yaşlı bir kategori olarak belirlenebilir.

Şişesinin rengi ile birlikte parfümün kendi rengi ve tasarımı büyük bir ilgi görmekte. Her mevsim için ve her ortam için uygun bir parfüm. Her türlü sosyal ortamlara oldukça uygun olması ve hemen hemen her atmosfere yakışabilir olması parfümün olumlu yönlerinden.Bu sebeple tercih edilirliği oldukça yüksek.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image