X

İlgili Alt Kategoriler

erkek parfüm

06-12-2019 tarihinde eklendi.
Yanlış satıcılardan doğan yanlış algılar sonucu son kullanıcılar üzerinde acaba aldığım parfüm orijinal değil mi baskısı gün geçtikçe artmakta. Güvenmediğiniz yerlerden satın aldığınız ürünlerin orijinal olup olmadığını anlayabileceğiniz birkaç ipucu bulunmakta. Bunların başında satın aldığınız parfümün kokusu ve kalıcılığı gelmekte.
05-12-2019 tarihinde eklendi.
Parfümler çekim gücüne sahiptir. Sıktığınız hoş kokulu bir parfüm sayesinde insanlar birdenbire sizi çekebilir. Onu sıktıkça, vücudunuzdaki kokuyu algılayan insanların büyük bir bölümü bir şekilde sizi etkiliyor. Bu, bazılarının kullanıcıya ne tür bir parfüm kullandığınızı ve bu parfümü nereden alabileceklerini sormalarının nedenidir.
21-11-2019 tarihinde eklendi.
Kendine özen gösteren, her bakımlı kadın ve erkeğin vazgeçilmezlerinden biridir parfüm. Doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde en favori hediyeler arasında yer alır. Parfüm ilk kullanılmaya başlandığında kötü kokuları bastırmak amacıyla üretilmiştir. Günümüzde ise ter kokusunu bastırmaktan öte kişiye özgü bir ten kokusu oluşturması daha çok istenmektedir.
19-11-2019 tarihinde eklendi.
Günümüzde birçok etmen ile nitelendirilen dış görünüşün ilk buluşmalarda ne kadar etkili olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Dışarıdan yapılan ilk gözlem ile ilişkilerde güvenin ve sağlamlığın temelleri atılmaktadır.