X

İlgili Alt Kategoriler

gumruk mallari

18-11-2019 tarihinde eklendi.
Günümüzde birçok etmen ile nitelendirilen dış görünüşün ilk buluşmalarda ne kadar etkili olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Dışarıdan yapılan ilk gözlem ile ilişkilerde güvenin ve sağlamlığın temelleri atılmaktadır.
14-11-2019 tarihinde eklendi.
Parfüm; kadın erkek herkesin sevdiği ve kullanmaktan zevk aldığı kokulardır. Herkesin bir kişiliği olduğu gibi farklı bir kokusu da vardır. Bu koku ile uyum sağlayan esanslar kişinin daha cazip hale gelmesini sağlar.
13-11-2019 tarihinde eklendi.
Hepimizin bildiği gibi, doğru parfümü seçmek zordur. Sektördeki gittikçe artan koku yelpazesi nedeniyle yeni bir parfüm arayışında olanlar bu yolda biraz zorlanabilir. Parfüm seçerken ilk yapılması gerekenlerden biri alkol bazlı ve yağ bazlı parfümler arasında tercih yapmaktır.
12-11-2019 tarihinde eklendi.
Parfümlerin normal kullanımı genellikle olumsuz bir çevresel etki oluşturmazken, parfümlerin ve bunların ham maddelerinin imalatı ve havaya, suya veya toprağa yapılan herhangi bir kazara veya amaca yönelik çevresel etkilere neden olabilir. Ekolojik bir perspektiften bakıldığında, kokudaki sentetik esanslar, çevrede kalıcı ve biyolojik birikme kabiliyetleri nedeniyle özel bir öneme sahiptir.