X

İlgili Alt Kategoriler

kadın parfüm

19-06-2019 tarihinde eklendi.
Endüstriyel manada gelişim yaşanması sebebiyle birçok parfüm ortaya çıktı. Ancak sağlık açısından uygun olanı orjinal parfum kullanmaktır. Çünkü orijinal parfümler cilde zarar vermezken hoş ve ferah kokmanızı sağlar.
28-05-2019 tarihinde eklendi.
Eşinizin, sevdiklerinizin, iş arkadaşlarınızın yanında hoş kokmak varken, neden itici olasınız? Bazen parfüm kullanmak, keyfi bir hareketten çok gerekli bir durum olabilir. Ter kokmak yerine, parfüm kullanarak daha temiz ve ferah kokmak uygun bir hareket.
15-05-2019 tarihinde eklendi.
Cilde zarar vermeyen parfümlerin herhangi bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Birbirinden farklı birkaç parfüm denedikten sonra istediği kokuyu bulanlar, mevsimine göre parfüm alışverişi yapmaktadır. Egzotik ve ağır kokular da çok sevilmekte, çok fazla alıcısı bulunmaktadır. Şık giyilmiş bir kıyafetin tamamlayıcısı, güzel koku saçan bir parfüm olmaktadır.
07-05-2019 tarihinde eklendi.
Kim güzel kokan bir parfümü sevmez ki? Cilt bakım ürünlerini seçerken koku gibi diğer duyularınızı uyandırmak da önemlidir. Koku, bir ürünü ne sıklıkta kullandığımız ve bundan ne kadar zevk aldığımız üzerinde etkilidir. Kokular canlandırıcı, sakinleştirici veya cezbedici olabilir. Kokular geçmişimizdeki hatıraları da uyandırabilir. orjinal parfum tercihleri, parfümü cildinize direkt olarak sıkmanıza olanak tanır. Aynı zamanda uzun süre kalıcıdır.