X

İlgili Alt Kategoriler

outlet parfum

18-10-2019 tarihinde eklendi.
Parfümler hem kadın hem de erkeklerin karakterlerini ortaya koyabilecek ürünlerdir. Kişinin parfümünü doğru seçmesi kendini ifade etmesinin de bir yoludur. Ağır koku sevenler, çiçekli veya hafif kokular sevenler kullandıkları parfümler ile kişiliklerini ortaya koyabilirler.
17-10-2019 tarihinde eklendi.
Koku, insanlarla daha derin duygusal bağları destekleyebilir. Koku en güçlü duyudur. Aslında, trilyonlarca eşsiz kokuyu tespit etme yeteneğine sahiptir. Koku, hatıraları diğer duyulardan daha iyi tetikler çünkü koku ampulü, bazen duygusal beyin olarak adlandırılan sistem ile doğrudan bağlıdır. Güçlü ve benzersiz kokular derin, duygusal bağlantı anlamına gelir.
16-10-2019 tarihinde eklendi.
Koku endüstrisi milyonlarca doları içine alan dev bir sektördür. Genel oda kokularından çamaşır kokularına, parfümlerden kozmetik kokularına kadar birçok alanda mucizeler yaratır. Koku sayesinde insanların bir kişi hakkındaki fikirleri değişebilir.
15-10-2019 tarihinde eklendi.
İyi bir parfümün verdiği güzel his, refah duygumuz ve yaşam kalitemiz için hayati bir rol oynar, bizi doğa ile uyum içinde tutar, bizi tehlikeler konusunda uyarır ve diğer insanlar, yerler ve şeyler hakkındaki farkındalığımızı arttırır. Karşılaştığımız kişilere cevap vermemize yardımcı olur, ruh halimizi, odada ne kadar kalacağımızı, kiminle konuştuğumuzu ve kimi tekrar görmek istediğimizi etkileyebilir.