X

İlgili Alt Kategoriler

parfüm blog

11-12-2019 tarihinde eklendi.
Teninize en uygun parfümü seçmek için pek çok kıstas bulunmakta. Bazen çok hoşlandığınız bir parfüm teninizde hoş durmayabiliyor. Parfümün teninizle uyumu bu bağlamda oldukça önemli. Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını dikkate alarak size en uygun parfümü seçebilirsiniz.
10-12-2019 tarihinde eklendi.
Çağlar boyu insanların kendi üzerlerinde kullandıkları parfümler kişiliklerini yansıtan en az bir özellik barındırmasına dikkat etmişlerdir. Parfümlerin yapılmasında kullanılan onlarca farklı kokunun harmanlanmasıyla oluşturulmuş tek ve eşsiz bir kokuyu taşımak, çağlar boyu insanları diğerlerinden farklılaştıran bir unsur olarak dikkati çekiyordu. Çoğunlukla kişilerin diğer kişileri etkilemek için kullandığı parfümler toplumda sınıflandırma ölçütü olarak kullanılmıştır.
06-12-2019 tarihinde eklendi.
Yanlış satıcılardan doğan yanlış algılar sonucu son kullanıcılar üzerinde acaba aldığım parfüm orijinal değil mi baskısı gün geçtikçe artmakta. Güvenmediğiniz yerlerden satın aldığınız ürünlerin orijinal olup olmadığını anlayabileceğiniz birkaç ipucu bulunmakta. Bunların başında satın aldığınız parfümün kokusu ve kalıcılığı gelmekte.
05-12-2019 tarihinde eklendi.
Parfümler çekim gücüne sahiptir. Sıktığınız hoş kokulu bir parfüm sayesinde insanlar birdenbire sizi çekebilir. Onu sıktıkça, vücudunuzdaki kokuyu algılayan insanların büyük bir bölümü bir şekilde sizi etkiliyor. Bu, bazılarının kullanıcıya ne tür bir parfüm kullandığınızı ve bu parfümü nereden alabileceklerini sormalarının nedenidir.