Sipariş ve Destek 0850 885 17 08
X

Gümrük Malları Neden Ucuz?

Gümrük Malları Neden Ucuz?
Gümrük malları, ucuz olmasının temel nedeni kar amacının hesaba katılmamasından kaynaklıdır. Gümrük mallarının ucuz olmasından dolayı birçok kişinin bu yola başvurmasına neden olmaktadır. Çünkü gümrük malları çeşitlilik açısından çok fazladır. Aklınıza gelebilecek her bir ürün, gümrük malları satışının gerçekleştiği mağazalardan alınır. Gümrük İdarelerince satışı gerçekleştirilen bu mallar, tüketici tarafından ilgi görmektedir.

Gümrük Malların Satış İşlemleri

 

 Gümrük ihalelerine girmiş olan çok farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri daha ekonomik rakamlar aracılığı ile satın alma şansına sahip olursunuz. Gümrük malları satışı yapılması için mutlaka bu konuda yasal bir yetkiye sahip olunması gerekir. Ülkemizde son zamanda sık yaşanılan konulardan biri yasa dışı ürünlerin ülkeye sokularak satılmaya çalışılması. Böyle bir durum kesinlikle yasaktır.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image