Sipariş ve Destek 0850 885 17 08
X

Gümrük Malları Nelerdir?

Gümrük Malları Nelerdir?
Gümrük malları denildiği zaman, birçok ürünü kapsamış olduğunu söylememiz mümkündür. Gümrük mallarının, açık ihale ile alınan ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Gümrük malları için yanlış bazı düşünceler söz konusu olabiliyor.

 

 

Gümrük mallarının kesinlikle hacizli ürünler olmadığını ve bu düşünceye sahip olanların, yanlış düşündüğünü belirtebiliriz. Halk arasında bu tür ürünlere dair, acaba hacizli ürünler mi demek diye bir düşünce saplanmış durumda. Gümrük malları satış mağazası içerisinde hangi ürünler ihaleli olduğunu bilmelisiniz. Bilmez ve ürünleri satın almaya kalkarsanız, ciddi bazı istenmeyen vakalar yaşanabilir.

 

 Televizyon, cep telefonları, tester parfüm yahut sayabileceğimiz birçok ürünler ihale ile alınmış olabilir. Burada önemli olan husus, yasa dışı yollarla alınmamış olmasıdır. Bu yüzden gümrük mallarını güvenilir şekilde lanse edecek yerler önemlidir.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image