Sipariş ve Destek 0850 885 17 08
X

Gümrük Malları Nereden Alınır?

Gümrük Malları Nereden Alınır?
Gümrük ihalelerinden açık artırma usulü ile alınan binlerce ürüne web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Zaman zaman ürün fiyatlarında indirime de gidilmektedir. Kozmetik parfüm, outlet parfüm, çanta ve takı; site üzerinden en fazla alışveriş yapılan ürünlerdir. Ücretsiz kargoyla gönderilen gümrük eşyalarının ödemesinde de farklı yöntemler kullanılabilir. Buna göre ödemeler; kredi kartıyla online ödeme, kapıda ödeme ya da taksit seçenekleriyle yapılabilmektedir.

Gümrük Malları Online Alışveriş İmkanı

 

Gümrük mallarının kaynağı, tasfiye edilecek hale gelmiş eşyalardır. Kanuni olarak ülkeye girişinde yasak bulunmayan her türlü mal farklı şekillerde satışa sunulabilmektedir. Gümrük İdaresi bu malların satışını kar amacıyla yapmaz. Bu sebeple gümrük malları satın almanın maddi açıdan oldukça avantajı vardır. Bu mallar genellikle piyasa değerinden daha aşağıda satışa sunulur.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image