X

İlgili Alt Kategoriler

Tester Ve Outlet Parfümler

Tester Ve Outlet Parfümler
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tester Ve Outlet Parfümler Parfüm, bay ya da bayanlarda özellikle de yaz aylarında istenmeyen ter kokuları gibi olumsuz kokuları önlemek için kullanılan kozmetik bir üründür. Kokusuna ve kokusunun süresine göre çeşitli parfümler bulunmaktadır. Uzun süre kokusu kalıcı olan parfümler kaliteli olup fiyat olarak da yüksektir. Bu tür kaliteli ve uzun süre kalıcı parfümler gümrük malları olarak çok daha uygun fiyata satılabilmektedir.        

 

 Parfümler her yere değil vücudun belirli yerlerine ve elbiselerin bazı kısımlarına sıkılmalıdır. Uzun süre kalıcı olması istenilirse ara ara parfüm sıkılmalıdır. Bunun yanı sıra parfüm terli vücuda değil de iyice temizlendikten sonra sıkılmalıdır. Özellikle resmi kurumlarda ve özel toplantılarda parfümün önemi daha fazla olmaktadır.

 

 Tester Ve Outlet Parfümlerin Özellikleri Ve Farkları

 

 Parfüm alınırken parfümlerin koku ve kalitesi bilinmelidir. Bu nedenle deneme amaçlı tester parfüm bulunmaktadır. Bu tür parfüm özel şişede değil ve satılmaz ürün olup sadece müşterilere deneme amaçlı verilen parfüm türüdür. Outlet parfüm ise parfümler kutulara yerleştirilirken ya da şişelerinde herhangi bir kusur oluşması halinde bu parfümlerin normal fiyatından daha aşağı bir fiyattan satılmasıdır. Outlet yada tester parfümlerin her ikisi de orijinal ürünlerdir.

 

 Normal satış yapılan parfümler tam olarak dolu şişesinde ve kapağı kapalı bir şekilde müşteriye satılmaktadır. Bazı firmalarda tester parfüm bulunmamaktadır. Bu tür yerlerde müşteriler normal satın almış oldukları parfümlerden deneme yapmaktadır. Bu nedenle tester parfüm olması deneme amaçlı kolaylık sağlamaktadır.