X
Hakkımızda

Gümrük malları nedir ? 

İthalat ve ihracat sırasında gümrüklere herhangi bir uygunsuzluk nedeni ile, takılan ürünlerin  ithalat ya da ihracat yaparken,ürünlerinde devletin ithalat ihracat yasalarına aykırı herhangi bir illegal durum söz konusu olduğun da  devletin kendi bünyesinde belirli bir müddet bekletip daha sonra ihraç yada ithal eden firmalara belirli cezalar keser,eğer firmalar bu cezaları ödeyip ürünlerini almaz ise devlet bu ürünleri toplu bir şekilde açık arttırma usulu satışa çıkarır.İhalede en yüksek teklifi veren de alır.

Gümrük malları,haciz mallarımıdır ? 

 

 

Gümrük mallarının  haciz malları ile hiç bir alakası yoktur.. Gümrük malları yukarı da da belirttiğimiz gibi usulsuzlukten dolayı devlet bünyesi tarafından el konulan mallardır.İcra malları ise vatandaşın herhangi bir şekilde ödemesi gereken parayı ödemediği için icra mahkemeleri tarafından icra konulan mallardır.

 

Sigorta Şirketlerinden, Alınan Ürünler Nedir?

 

 

Sigorta şirketleri tarafından sigortalanan ürünlerin,sigorta hasarı kapsamına girecek şekilde zarar görmesi durumunda ürünlerin parasını ödeyip,hasarlı ürünleri geri iade alır. ve sonrada bu işler ile ilgilenen kimselere teklif usulu satışa çıkarır en yüksek teklifi veren firma,ürünleri alır.

 

Sigorta Şirketlerinden Alınan Ürünlerin Hepsi hasarlımıdır?

 

Sigortadan alınan ürünler genellikle su basmaları,yangınlar,şehirler arası ve uluslar arası taşımacılık sırasında konteynerlerin devrilmesinden dolayı oluşan hasarlardır.bu tür durumlarda çoğu zaman ürünlerin hepsi hasar görmez ortalama hasar durumu %50 dir. gumrukmallarisatisi.com olarak firmamız bu tür ürünler aldığında gereken bütün ürün kontrollerini yapmaktadır sitemizden güvenle alış veriş yapabilirsiniz.

 

Kargo Firmalarından Alınan Ürünler Nedir? 

 

Genellikle İnternet üzerinden ve uzak yerlere kargo firması aracılığı ile ürün gönderimleri sırasında, herhangi bir nedenden dolayı. Örnek: Taşıma esnasında kutularda deforme oluşan ürünler,müşteriye zamanında ulaşmayan ürünler vs. kargo firmasına fatura edilen ürünlerin,genellikle her ay sonu türkiyenin bir şehrinde toplanır ve kapalı zarf usulu teklif verilir,en çok teklifi veren firma ürünleri alır ve ürünlerin kontrolleri yapıldıktan sonra satışa çıkarılır. gumrukamllarisatisi.com firmamız da türkiye genelinde ki bazı kargo ihalelerine giriyor.genellikle de ihaleyi alıyoruz,ve müşterilerimize piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar ile satış imkanı sunuyoruz..

 

 

Not: Sitemizde Kesinlikle İcra Malları Bulunmamaktadır.

 

 

Güvenli Alışverişin Adresi

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizde Secured By Rapid SSL güvenlik sertifikası mevcut ve yüksek güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz..

WHATSAPP ÜZERİNDEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

0531 704 77 39

KAPIDA NAKİT VE KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kapıda nakit ve kredi kartınız ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz. (istanbul içi kapıda kontrollü ödeme sistemimiz mevcuttur)

Kapıda ödeme imkanı ve 7 gün iade garantisi!

5 Senedir siz sevgili müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.. KOLAY İADE! Sitemizden sipariş vereceğiniz tüm ürünleri 7 gün içinde koşulsuz bir şekilde (prosedüre uygun olarak) iade edebilirsiniz.. KARGO! İstanbul içi kurye ile dağıtım yapılan bölgelerde önce ürünü görüp sonra ödeme yapabilirsiniz. Tüm Türkiye genelinde kapıda nakit ödeme, yada kapıda tek çekim kredi kartı ile ekstra bir ödeme yapmadan sipariş verebilirsiniz.. 9 TAKSİT! Sitemizde üzerinden anlaşmalı kredi kartlarına 9 taksite kadar alım yapabilir ve onlin'e ödemelerde %5 indirim kazanabilirsiniz. GÜVENLİK! Sitemizde Secured By Rapid SSL güvenlik sertifikası mevcut ve yüksek güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Online olarak hiç bir tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz..