Sipariş ve Destek 0850 885 17 08
X

Blog Son Yazılar

27-11-2020 tarihinde eklendi.
İnternetten yurt dışından yapılan alışverişler günümüzde birçok kişinin yaptığı işlemler arasında yer alır. Fakat bu ürünlerin belirli şartlara sahip olması gerekir. Aksi taktirde gümrükte takılı kalmaktadır. Gümrükte unutulan ürünler için satın alma işlemleri günümüzde pek çok kişinin faydalandığı yöntemler arasında yer almaktadır. Bu alanda gümrükten geçemeyen ürünler belirleyici olmaktadır.
26-11-2020 tarihinde eklendi.
Gümrük malları fiyat olarak uygun olduğu için özellikle istediği ürünler pahalı olan kişiler için sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen ürünü daha uygun fiyatlara alınması sayesinde müşteriler gümrük mallarını satın almak için gümrük malları satış mağazası kullanmaktadır.
25-11-2020 tarihinde eklendi.
Günümüzde internet üzerinden pek çok alışveriş yapılmaktadır. Bu anlamda yurt dışından alışveriş yapmak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Ürünlerin hem kaliteli hem de uygun fiyatlardan oluşması nedeniyle gümrük malları satışı son yıllarda internet üzerinden de yapılmaktadır. Gümrük malların satış işlemlerinin nereden yapıldığı son yılarda en sık sorulardan birisidir.
24-11-2020 tarihinde eklendi.
Gümrük malı, ilgili mevzuatta yer almamasına rağmen halk arasında yaygın olarak kullanılan bir terimdir. Buna göre, gümrük kontrollerinden yasal olarak geçemeyen bazı eşyalar ihale yoluyla ve uygun fiyatlı olarak satılır. Sonuçta da alıcı gümrük malları arasından alışverişini tamamlamış olur.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image