X

Blog Son Yazılar

12-05-2021 tarihinde eklendi.
Tester parfüm aynı markanın orijinal parfümüyle kıyaslandığında kokularının tıpatıp aynı olması gerekir. Deneme ürünlerinin kutusu genelde beyzdır. Örneğin kabartma yazılar varsa bunlar normal yazı şeklindedir. Ürünlerin şişeleri de orijinaliyle tıpatıp aynıdır. Sıkıldığı zaman acı ve buruk bir koku bırakmaz. Profesyonel parfüm markalarının hiçbirisi, hiçbir ürününde böyle bir tercihe gitmez. Kokuları son derece net ve hoştur. Orijinal tester parfümler sıkıldıkları yere leke ya da renk vermez
10-05-2021 tarihinde eklendi.
Tom Ford’dan, büyüleyici ünisex kokularından biri daha. Güçlü, zengin, iyi harmanlanmış, Bitter Peach Edp.Tom Ford, Private Blend ailesinin en yeni üyesi Bitter Peach'i sunar. Bitter Peach Edp, notalarında nektar enerjisinin baştan çıkarıcı cazibesi. Bitter Peach karanlığın içinde süzülen tatlı ve şehvetli hissiyatı ile oldukça cezbedici bir koku.
09-05-2021 tarihinde eklendi.
Giorgio Armani'nin cesur ve feminen kadınlar için yarattığı Sì Passione ile tutkularınızı serbest bırakmaya hazır mısınız? Giorgio Armani'nin eşsiz klasiği Sì parfümünün güçlü bir şekilde yeniden yorumlanması olan Sì Passione, karşı konulmaz bir zarafet, güç ve bağımsızlık karışımı olarak Armani'nin kadınsı parfümlerinin kişiliğine yeni bir boyut getiriyor. Kendine güvenen bir kadın için yaratılmış, evet demeye cesaret eden yoğun ve eşsiz bir koku.
05-05-2021 tarihinde eklendi.
İddialı olmayı seven, azimli ve rekabetçi erkeklerin parfümü.Klasik şıklık ve elegan tarzın vazgeçilmez kokusu Hugo Boss Bottled. Muhteşem kokusunu hissettiğiniz andan itibaren vazgeçemeyeceğiniz, modern kokuyu Hugo Boss ruhunu içinde saklı tutan bu şişede bulmuş olacaksınız.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image