X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

31-03-2020 tarihinde eklendi.
Parfüm dünyası hem erkeklerin hem de kadınların ilgi gösterdiği kozmetik alanlarından biridir. Güzel kokmak için birçok parfüm alınır ve denenir ancak kalıcı bir parfüm bulabilmek her zaman mümkün olmaz.
30-03-2020 tarihinde eklendi.
Çevreye hoş, güzel kokmak yüzyıllardır insanların tercih sebebidir, öncelik olarak sağlık açısından bir parfümün uygun olması gerekir, orjinal parfüm çok yüksek fiyatlara satılmaktadır, bu yüzden orjinal parfüm bütçesine uygun olmayanlar bu tip parfümleri tercih eder. Outlet parfümlerin kalite olarak orjinalinden hiç farkı yoktur, indirimleri takip edilerek temin edilebilir.
27-03-2020 tarihinde eklendi.
Seçeceğiniz koku hakkında herhangi bir bilginiz yoksa burada yardımınıza tester parfümler yetişir. Orijinal parfüm şisesinin minyatür hali olarak sizlere sunulan bu ufak parfüm ile orijinal parfüm şisesini kullanmadan kokunun nasıl bir etki bıraktığını öğrenebilirsiniz. Dünyanın birçok yerinde birçok firma bu tester parfümleri almanıza da izin verir.
26-03-2020 tarihinde eklendi.
İnsan vücudu belli bir koku hormonuna sahiptir ve bu kokuyu salgıladığında üzerinize sıktığınız parfüm kokusuyla birleştiğinde dışarıya güzel kokuların ulaşmasını sağlar. Giydiğiniz, seçtiğiniz ve kendinize yakıştırdığınız elbiselerin dışında, seçeceğiniz parfümlerde bir nevi kıyafetinizdir. Çoğu insan bunun farkında olmasa da kullanılan parfümler, insanın karakterini yansıtan aksesuarlardır. Eşinize, oğlunuza, arkadaşınıza yakışacağını düşündüğünüz parfümlerin orijinalini her zaman alamayabilirsiniz.