X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

21-01-2020 tarihinde eklendi.
Bir parfüm alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Özellikle de kaliteli ve kalıcı koku arayan kişiler parfümden daha fazla şey bekleyen kişilerdir. Bu kişilerin parfüm alırken çok titiz davrandıkları bilinir. Eğer siz de bilinçli bir parfüm tüketicisi olduğunuzu düşünüyorsanız tester parfüm markasını tanımak isteyeceğinizden eminiz.
20-01-2020 tarihinde eklendi.
Öncelikle outlet ve tester ürünlerin bir bütün hâlinde verildiğini belirtmek isteriz. Zira, bu parfümler çok küçük şişelerde hediye ediliyor ve sağlaması bu yönde. Nitekim, bütün bir kataloğu özetleyecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Ve şu durmda, her kokudan tadımlık denilebilecek kadar miktarda bir bağıntı yapılır. Bu bağıntı, firmanın alt sınıfları için, bütün şişelere dağıtılır. Nihayetinde, bir cevap verecek olursak; tester ve outlet parfümler kullanışlı ve ücretsizdirler.
17-01-2020 tarihinde eklendi.
Bu sorunun cevabını, üstteki metne ithafen kolaylıkla verebiliriz. Zira reklamını ve devamlılığını önemseyen her firma outlet parfüm üretecektir. Nitekim bunlar, amaca götüren bir araç niteliğindedir ve kullanışlıdır. Böylece, insanların herhangi bir markaya dair düşünceye sahip olması daha kolay hâle gelir.
16-01-2020 tarihinde eklendi.
Parfümler kendine özen gösterenler için vazgeçilmez bir tutkudur. Parfümün ilk kullanım amacı kötü kokuları bastırmak içindir, ancak günümüzde kişiye has bir ten kokusu oluşması için istenmektedir. Parfüm severler için kendi parfümleri tektir. Sebebi, ise her parfümlerin her tende farklı kokmasıdır. Bu durum bir parfümün farklı insanlar üzerinde değişik etki göstermesine yol açar. Parfüm sözcüğü Latince "per" "aracılığıyla" ve "fumum" ise "duman" manasındadır.