X

Blog Son Yazılar

29-07-2021 tarihinde eklendi.
Canlı ve duygusal bir Eau de Parfum! Canlı ve duygusal bir Eau de Parfum! Chloe tarafından tasarlanarak hayat bulan bu muhteşem koku Love Story; İsminden de anlaşılacağı gibi aşkı ve şehvetin koku bulmuş halidir. Love Story adına yakışır bir şekilde aşkın büyüsünü hemen yanı başınızda hissetmenizi sağlıyor.
26-07-2021 tarihinde eklendi.
Seksi, gizemli ve erkeksi… Caroline Herrera 212 Sexy Men, genç tarz sahibi ve şehirli erkeklerin parfümü olmaya aday bir kokudur.
16-07-2021 tarihinde eklendi.
Egzotik meyveler ve baştan çıkarıcı çiçek notalarının kontrastı işte büyüleyici kokusuyla Calvin Klein Euphoria. Keşfedilen yeni özgürlüğün ilhamıyla yaşanan bir hayal diyor Calvin Klein ve adeta sonu olmayan bir yolculuğa çıkarıyor. Oldukça egzotik bir parfüm olarak tanımlanan Calvin Klein Euphoria, hem görünümü hem de kokusuyla etkileyicidir. Provakatif, seksi, duygusal, şık işte büyüleyici Calvin Klein Euphoria tanımı.
13-07-2021 tarihinde eklendi.
Seksi, gizemli ve erkeksi… Caroline Herrera 212 Sexy Men, genç tarz sahibi ve şehirli erkeklerin parfümü olmaya aday bir kokudur.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image