X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

13-12-2019 tarihinde eklendi.
Günlük hayatta ya da özel yaşamda tercih edilen parfümler, kokuları ile akılda kalıcı olmayı mümkün kılmaktadır. Kişisel zevkleri ve tarzlarını yansıtan kokular, oldukça geniş ürün yelpazesinde insanların beğenisine sunulmaktadır.
12-12-2019 tarihinde eklendi.
Parfüm kullanımı, zinde ve iyi hissetmek adına değer taşır. Parfüm seçiminin doğru yapılması, bu hissi güçlendiren bir unsurdur. Parfüm seçerken ten renginin dikkate alınması, uzmanların tavsiyesidir. Böylelikle sizi yansıtan bir parfüme sahip olabilirsiniz.
11-12-2019 tarihinde eklendi.
Teninize en uygun parfümü seçmek için pek çok kıstas bulunmakta. Bazen çok hoşlandığınız bir parfüm teninizde hoş durmayabiliyor. Parfümün teninizle uyumu bu bağlamda oldukça önemli. Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını dikkate alarak size en uygun parfümü seçebilirsiniz.
10-12-2019 tarihinde eklendi.
Çağlar boyu insanların kendi üzerlerinde kullandıkları parfümler kişiliklerini yansıtan en az bir özellik barındırmasına dikkat etmişlerdir. Parfümlerin yapılmasında kullanılan onlarca farklı kokunun harmanlanmasıyla oluşturulmuş tek ve eşsiz bir kokuyu taşımak, çağlar boyu insanları diğerlerinden farklılaştıran bir unsur olarak dikkati çekiyordu. Çoğunlukla kişilerin diğer kişileri etkilemek için kullandığı parfümler toplumda sınıflandırma ölçütü olarak kullanılmıştır.