X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

10-07-2020 tarihinde eklendi.
İnsanlar yedikleri ürünleri ter yoluyla da zaman zaman dışarıya atarlar. Ter yoluyla atılan gıdaların içerik maddeleri attığımız terin kokusu ve kıvamını birebir etkiler. Zaman zaman terlediğimizde çok kötü kokular yayıyor olmamızın en önemli nedeni yediğimiz gıdaların içerdiği maddelerdir. Kötü kokuları önlemek ise mümkün değildir. Yani terlememiz gerektiği zamanlarda terleme durumunun önüne geçemeyiz. Ancak terleme gerçekleştikten sonra yıkanma yoluyla terlemenin olumsuz etkilerinden kurtulabiliriz.
09-07-2020 tarihinde eklendi.
İyi bir parfüm nerelerde kullanılır ve nasıl kullanılır diye bir derdiniz varsa henüz Tester parfüm ile tanışmamışsınız diyebiliriz. Çünkü iyi olan ve iyi olmak istediğiniz her yerde kullanmak isteyeceğiniz tek parfüm markası Tester parfümdür. Tester parfümü nerelerde kullanmak istersiniz? İsterseniz sevgiliniz ile görüşmelerinizde kullanabilirsiniz. Çünkü sevgilinizin daha önce hiç bu kadar güzel kokmadığınıza tanık olması sizi çok mutlu edecektir.
08-07-2020 tarihinde eklendi.
Parfümler kokuları itibari ile kullanıldığı ortamda insanlara güzel duygular yaşatmaya sebep olan ürünlerdir. Gazlı bir içeriğe sahip olduğu için kullanımdan kısa bir süre sonra hava ile etkileşime geçerek kullanıldığı ortama yayılmaktadır. Parfümün yapımında kullanılan koku maddesi ve gaz maddesi açık havada yayılarak normal etkileşim alanının çok üstünde bir alanda hissedilir duruma gelirler. Bu özelliği nedeniyle kullanan kişiler ve kullanılan ortamlar hakkında daima iyi düşünceler oluştururlar.
07-07-2020 tarihinde eklendi.
Hepimiz parfüm kullanıyoruz bu farkına varmadığımız bir ihtiyaç oldu.Hatta o kadar ileri gitti ki çoğu kişi için parfümü parmak izi haline geldi.Parfüme ciltlerin farklı tepki vermesi neticesi kullanıcılar tenlerine en uygun parfümü buluyor ve aslında pek fazla da değiştirmiyorlar.Aynı parfümü farklı tenler üzerine uyguladığımızda iki farklı koku hissetme ihtimalimiz oldukça fazla.Madem tester parfüm artık hayatımızın değişmezleri arasına girdi o zaman nasıl kullanılmalı ve nerelere uygulanmalı.