Blog Son Yazılar

18-01-2022 tarihinde eklendi.
Parfüm seçerken mutlaka denemek ve nasıl koktuğunu bilmek gerekir. Her parfümün kendine göre bir yoğunluğu ve notası bulunmaktadır. Farklı notalar birleştiklerinde farklı kokuları meydana getirirler ve bu kokular her tende ve her ciltte farklı kokar. Bu nedenle almadan önce parfümlerin denenmesi için tester parfümler bulunur. Parfümlerin bilekten denenmesi daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağlar.
17-01-2022 tarihinde eklendi.
Parfüm satın almak isteyenler birbirinden farklı kokuları tercih edebilirler. Kategoriler halinde bulunan kadın ve erkek parfümleri son yıllarda en beğenilen kokulardan oluşmaktadır. Özellikle pudralı ve çiçekli koklar kadınlar tarafından en çok tercih edilen kokulardan oluşmaktadır. Marka veya orjinal parfüm seçeneklerinin yanı sıra tester parfümler de hem kadın hem de erkekler tarafından çok sık tercih edilmektedir.
14-01-2022 tarihinde eklendi.
Kadın parfüm seçeneklerinden biri olan pudralı kokular oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Pudralı koku içerikleri ferahlığı ve tazeliği ile bilinmektedir. Kişilerde temiz bir his oluşturan bu kokular farklı notaları ile çeşitlilik oluşturmaktadır. Sitemizi ziyaret eden kişiler kendilerine en uygun ürünü kolaylıkla bulmaktadır. Ürün bakımından yelpazesi geniş olan seçenekler her tarza uygun hafif bir koku sunmaktadır.
13-01-2022 tarihinde eklendi.
Tester parfüm ürünü denildiğinde akla insanların denemesi için üretilmiş olan ve şişelerde bulunan ufak boyutlardaki parfüm çeşidi gelir. Genellikle alışveriş mağazalarına gelen müşterilerin denenmesi amacıyla oluşturulmuş olan bu parfüm türleri, tester parfüm ücretsizdir. Dünyaca ünlü bazı markalar ise orijinal boyutları çok pahalı olması sebebiyle şu yönetimi uygularlar. Çıkartmış oldukları tester parfümleri ücretli olarak satışa sunarlar.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! Üstelik online ödemelerde %5 indirimli satın alabilirsiniz. Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image