X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

28-05-2020 tarihinde eklendi.
Esans yağların ve çeşitli kimyasal maddelerin aromatik şekilde karıştırarak elde edilen şişelenmiş güzel kokulara parfüm denir. Parfümler insan vücuduna güzel koku sağlayan, maddi ve manevi iyi hissettiren, kendine has bir enerjisi ile kullanıcıda eşsiz etkiler bırakan ürünlerdir.
26-05-2020 tarihinde eklendi.
Parfüm denilince akla haklı olarak hep kadınlar gelir. Çünkü kadınlar güzel kokudan, kaliteden hemen anlarlar. Kişisel bakımlarına düşkün oldukları için her şeyde olduğu gibi parfüm tercihlerinde de orjinal olanını tercih ederler.
25-05-2020 tarihinde eklendi.
Kişisel bakım birçoğumuz için önemlidir. Özelliklede dışarı çıkarken çevremizdeki insanları etkilemek için kimi zaman saatlerce kişisel bakımımıza özen gösterebiliriz. Outlet parfüm kişisel bakımınızı tamamlamada ve istediğiniz sonucu elde etmede sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Özellikle çevrenizdeki insanları kokunuz ile etkilemek istediğiniz zaman doğru parfümü kullanmanız yeterli olacaktır. Bu sayede istediğiniz sonucu kolay bir şekilde elde edebileceksiniz.
24-05-2020 tarihinde eklendi.
Bir parfümün en doğru kullanılma zamanı, duş sonrasıdır. Çünkü, vücudunuzda dolaşan kan dolaşımı, sıcak sudan sonra hızlıca akmaya başlar. Dolayısıyla hızlı kan dolaşımından ötürü vücut ısısı da yükselir ve bu sebepten dolayı süreceğiniz kokunun vücudunuzda kalma süresi, normal zamana göre biraz daha artış gösterir. Aynı zamanda da parfümün kokusunda bir değişme olmaz.