Blog Son Yazılar

05-05-2023 tarihinde eklendi.
Parfüm alırken kişilerin tercihi değişkenlik göstermektedir. Kimisi şekerli kokuları, kimisi ise daha taze yapıya sahip olan parfüm kokularını tercih etmektedir. Fakat hangi kokuyu tercih ediyor olursanız olun parfüm kalıcılığı hususu herkesin önemsediği durumlardandır. Doğru seçilen parfümler uzun ömürlü kalıcılığa sahiptir. Çoğu kişi parfümlerinin gün sonuna kadar kalabileceğini düşünerek satın alır. Fakat gözlemlenen sonuçlara göre bazı parfümlerin kokusu 1-2 saat sonra uçup gidebilmektedir.
05-05-2023 tarihinde eklendi.
Parfüm bozulur mu sorusu sıklıkla sorulan sorular arasındadır. Parfümlerin de kozmetik ürünleri gibi son kullanma tarihi olup doğru saklanmadığı taktirde bozulmaktadır. Bozulması ile birlikte kokularını da yitirip kullanılamaz hale gelebilirler. Parfümde bozulmaya en elverişli olan çeşitler yeşil notalı, meyve aromalı ve hafif kokulu olanlardır. Baharatlı ve odunsu kokular bozulmaya daha dayanıklı olanlardır.
05-05-2023 tarihinde eklendi.
Parfüm alırken çoğu kişinin sorguladığı durumlardan biri de orijinal olup olmaması durumudur. Sektörde parfüm üretimi çok fazla olduğundan bir parfümün orijinal olup olmadığını anlamak her zaman kolay değildir. Özellikle internet alışverişlerinin artması ile birlikte internet üzerinden alabileceğiniz bir parfümün orjinalliğini anlamak daha da zordur.
16-03-2023 tarihinde eklendi.
Gümrük malları en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Çok fazla kişi bu ürünler sayesinde dilediği kalitede ürün satın almaktadır. Gümrük malları uzun süre kullanım imkanı oluşturan kalıcı parfüm kategorileri hazırlamaktadır. Aynı zamanda bu ürünler şişe tarzı ve notalarının içeriği bakımından da en kaliteli ürünler olarak gösterilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image