X

Blog Son Yazılar

04-03-2024 tarihinde eklendi.
Lancôme'un büyüleyici dünyasına hoş geldiniz, burada zarafet ve cazibenin mükemmel uyumu Idol parfümü ile hayat buluyor. Idol, modern kadının özgüvenini ve ışıltısını yansıtan bir koku olarak tasarlandı. Bu eşsiz parfüm, kendine güvenen, sofistike ve her ortamda fark edilmek isteyen kadınlar için idealdir.
29-02-2024 tarihinde eklendi.
Parfüm, kişisel bakımın ve stilin ayrılmaz bir parçasıdır. Ancak bazen ağır parfümler, istenmeyen durumlara yol açabilir. Özellikle yaz aylarında veya kapalı alanlarda, ağır parfüm kokuları baş ağrısından huzursuzluğa kadar pek çok sorunu beraberinde getirebilir.
27-02-2024 tarihinde eklendi.
Woody parfüm, ağaç ve orman esintilerini barındıran, temelinde odunsu notaların yer aldığı bir parfüm türüdür. Sedir, sandal ağacı, vetiver gibi doğal odun kokularının yanı sıra yosun ve tütün gibi ekstra notalarla zenginleştirilebilir. Bu tür parfümler, genellikle sıcaklık ve derinlik hissi verir ve hem erkeklerde hem de kadınlarda sofistike bir aura yaratır. Odunsu parfümler, özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilir çünkü verdiği sıcaklık ve rahatlama hissi ile mevsime uyum sağlarlar.
05-02-2024 tarihinde eklendi.
orijinal parfümler genellikle belli bir fiyat aralığındadır. Anormal derecede düşük fiyatlar, ürünün sahte olabileceği konusunda uyarıcı bir işarettir.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image