X

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

13-11-2018 tarihinde eklendi.
Kadınlar dış görünümlerine ve kişisel bakımlarına erkeklere oranla daha fazla dikkat etmektedir. Kozmetik sektörü de kadınları bu anlamda memnun etmek için çalışmaktadır. Kadınların parfüm tutkuları kozmetik sektörünün en önemli ayaklarından birini oluşturmaktadır.
13-11-2018 tarihinde eklendi.
Parfüm kozmetik ürünlerinin başında gelmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar güzel kokmak için parfümleri tercih etmektedir. Sitemizde güzel kokunun anahtarı olan birbirinden farklı parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Kullanıcıların parfümlerini sitemiz aracılığı ile temin etmeleri onlara büyük avantajlar sağlamaktadır.
13-11-2018 tarihinde eklendi.
Tom Ford Black Orchid Ünisex Parfüm, Kış ayları için en ideal kokulardan birisidir. Neredeyse her tene uyan bir kokudur, her ne kadar ilk başlarda kadınlar için üretilmiş olsa da şuan daha çok erkeklerin tercih ettiği bir kokudur. Kalıcılığı kesinlikle tartışılmaz ertesi gün bile teninizde kalacaktır muhtemelen koku..
13-11-2018 tarihinde eklendi.
Erkek ve kadın parfümü arasında bir takım farklılıklar bulunmaktadır. Parfümlerin farklılıkları içeriklerinde olduğu gibi ambalajlamalarında da kendini göstermektedir. Satış politikaları gereği parfümler, amaçladığı alıcı kitlesine göre dizayn edilmektedir.