X

Burberry Mr Burberry Edt Erkek Parfüm

Burberry Mr Burberry Edt Erkek Parfüm
Mr. Burberry kontrastlar şehri Londra'nın özünü yansıtıyor, eski ve yeni / klasik ve modern.Mr. Burberry kontrastlar şehri Londra'nın özünü yansıtıyor, eski ve yeni / klasik ve modern. Klasik ama çağdaş; sofistike ve şehvetli. Kalitesi, işçiliği, tarzı ve zamansız cazibesi ile trençkottan ilham alan yeni erkek parfümü. Mr. Burberry İngiliz parfümerisinin klasik kokularını beklenmedik içeriklerle birleştirerek Londra’nın özünü ve anlarını yakalar.

Burberry Mr Burberry Edt Erkek Parfüm Koku Özellikleri:

Parfüm; Ferah ve odunsu koku grubundandır.

Üst notalar: Greyfurt, tarhun otu, kakule.

Orta notalar: Huş ağacı yaprağı, muskat yağı, sedir ağacı.

Alt notalar: Vetiver, guaiac ağacı, sandal ağacı.

Ferah ve özenle hazırlanmış üst notasında canlı, taze greyfurt, vetiver ve dumanlı guaiac ağacından oluşan baştan çıkarıcı alt notalar ile kesiliyor. Şehvetli, bitkisel ve odunsu.

Mr. Burberry, markanın Kreatif Direktörü ve CEO'su Christopher Bailey ve parfümör Francis Kurkdjian tarafından birlikte yaratıldı. Modern, sofistike ve duygusal; taze hoş bir greyfurt notasıyla başlayan koku, topraksı güve otu ve tütsülü guayak ağacının baştan çıkarıcı alt notalarıyla sonlanıyor.

Ağaçlar ve bitkilerden tensel bir esinti; Mr. Burberry klasik İngiliz parfümünü beklenmedik bileşenlerle harmanlıyor.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image