X

Costume National Scent İntense Edp Ünisex Parfüm

Costume National Scent İntense Edp Ünisex Parfüm
Kişiliğinden ödün vermeyen, özgüvenli karakterin tercih edeceği büyülü parfüm. Siyah yalın fakat güçlü, özel ve şık tasarımlı şişesi ile gözlere hitap eden göz alıcı bir parfümdür. Aslında 2002 yılında bir kadın parfümü olarak ortaya çıkmıştır. İçeriğindeki üst notalarıyla, gizemi ve duyarlılığı yansıtan parfümün genel görüntüsü siyah ve çağrıştırdığı doku deridir.

Costume National Scent İntense Parfüm Özellikleri:

Baharatlı, Çiçeksi koku grubuna ait bir parfümdür. 

Üst Notalar: Çay, tarçın, elma, bergamot.

Orta Notalar: Ebegümeci, yasemin, kekik. 

Alt Notalar: Buhur, kehribar, paçuli, deri, sandal ağacı.

Costume National Scent Intense; Hafif şekerli ve yoğun bir kokusu bulunan parfüm, günlük hayatta kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Tüm gün kalıcılık sağlayan, her mevsim kullanılabilir, oldukça fark edilebilir bir parfümdür.

Costume National Scent Intense aşırı boğucu bir kokuya sahip olmayan, kalıcılığı yüksek, yoğun kaliteli bir parfümdür. Gün içinde ferahlatıcı özelliğiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, özel zamanlarda da kullanılabilir olması nedeniyle oldukça beğenilen bir parfümdür.

Notalarında yer alan amber çiçeği ve yasemin, eşsiz deneyim yaşatarak baştan çıkarıcılığı, doruk noktasına çıkarmaktadır. Zamansız bir enerjinin gizemini ve ışığını ifade eden kehribar ve ahşabın uyumunun yoğun kokusu ile erkekleri ve kadınları oldukça fazla etkileyecektir

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image