X

İlgili Alt Kategoriler

Ekonomik Ve Orjinal Parfümler

Ekonomik Ve Orjinal Parfümler
Yüzyıllardır kullanılan parfümler, bugün de yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir. Parfümler diğer kozmetik ürünlerine göre diğer kişiler üzerinde daha fazla etkiye sahiptir. Kokuların hafızada tutulması da kişinin hatırlanmasını sağlar. Yüzlerce farklı kokunun arasından en uygun kokuyu seçmek bu nedenle önemlidir.Doğru kokuyu bulduktan sonra parfümün kalıcılığı, mevsime ve kullanıldığı ortama uygunluğu da oldukça önemlidir.

Koku Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 Mutlaka tende denenmelidir. Bir kere de en fazla üç ya da dört koku denenmelidir. Daha fazlası algıyı karıştırarak doğru seçim yapılmasını engelleyebilir. Firmaların ürettikleri tester parfüm örnekleri tercih yaparken mutlaka denenmelidir. Kokunun tenle uyumunun kontrol edilmesi seçimin ilk adımı olmalıdır.

 

 Bir diğer etki mevsimdir. Her mevsim için kokular farklıdır. Yaz aylarında meyveli, çiçeksi ve daha hafif kokular ferahlatıcı bir etki yaratır. Kış mevsiminde ise kehribar gibi kokular tercih edilmelidir.

 Kalıcılık ise bir kokuda aranılan kriterdir. Kokunun kalıcı olması orjinal parfüm olduğunun da bir kanıtıdır. Orjinal kokular yüksek kaliteye sahip ve hologramlı etiketlerle satışa sunulmaktadır.

 

 Daha Ekonomik Şekilde Sahip Olmak Mümkün mü?

 

 Tüm kriterlere sahip bir parfüm genellikle pahalıdır. Hem 0 orijinal, hem de uygun fiyatlı bir koku önerisi olarak karşımıza outlet parfüm çıkmaktadır. Bu ürünler kullanıcıya fiyat olarak büyük avantaj sağlamaktadır.

 

 Hem ekonomik, hem orijinal bir ürüne sahip olmak için tek çözüm markanın outlet kokusunu kullanmaktır.