X

İlgili Alt Kategoriler

Erkeklerin Parfüm Kullanımı

Erkeklerin Parfüm Kullanımı
Koku kişisel tarzımızın görünmez bir parçasıdır ve insanların sizi nasıl gördüğünü ve hatırladığını gösteren güçlü bir etkiye sahiptir. İyi bir parfüm, sizi daha çekici hale getirmekten, daha az stresli ve kendinden emin hissetmenize yardımcı olmaya kadar çeşitli avantajlar sunar. Yine de erkeklerin yalnızca %20'si düzenli olarak parfüm kullanıyor.

Erkekler Neden Parfüm Kullanmıyor?

 

 Erkeklerin parfüm kullanmamasının asıl nedeni temel bilgi ve eğitim eksikliği olabilir. Tester parfüm  kullanan erkeklerin çoğu bunu babalarından veya rol model aldıkları diğer erkekleri gördükleri için yaparlar.

 

 Bir parfüm sıkmak sadece çekiciliğinizi değil, aynı zamanda kadınlara olan güveninizi de artıracaktır. Orjinal parfüm kullanmak sizi kadınlar için daha çekici hale getirecektir. Bir eş seçiminde, koku kadınlar için çok önemlidir. Yapılan çalışmalar kokunun, kadınlar için erkek seçiminde en güçlü faktör olduğunu göstermiştir.

 

 Erkekler Gözlerini Kadınlar Burnunu Kullanır

 

 Bir erkek her şeyden önce gözlerini kullanır, bir kadın burnunu kullanır. Ek olarak, kadınlar daha iyi ve daha iyi ayarlanmış bir koku alma duyusuna sahiptir. Doğumdan itibaren, kadınlar koku tespitinde hem teşhis hem de saptama konusunda sürekli olarak erkeklerden daha iyi performans göstermektedir. Outlet parfüm satın almak hem orijinal bir parfüme sahip olmanıza yardımcı olur hem de kadınların ilgisini çekmenizi sağlar. Kokular daha da unutulmaz ve çekici bir koku deneyimi oluşturmak içindir. Bunu kullanarak kadınlarda istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.