Sipariş ve Destek 0850 885 17 08
X

Gümrük Malları

Gümrük Malları
Pahalılaşan yaşam şartları sebebiyle kullandığımız ürünleri en düşük fiyata mal etmek için birçok yol aramaktayız. Uygun fiyata ve kaliteli ürünleri en çok rastladığımız yerlerden biriside gümrüklerdir. Gümrük malları yurtdışından ülkemize girerken kaydının olmaması sebebiyle tutulan veya seyahatlerde unutulan eşyalardan oluşmaktadır. Bu eşyalar gümrük işleme merkezleri tarafından kaydedilerek saklanmaktadır.

 Devletin izniyle ihale yoluyla gümrük malları satışı isteyen kişilere yapılmaktadır. Yurt dışından ülkemize gelirken gümrüğe en çok takılan ürünler elektronik cihazlardır. Bunun sebebi, içerisinde hat girişi buluna cihazların ülkemize yasal olmayan yollar ile girmesinin yasak olmasıdır. Cep telefonu kulaklık tablet ve dizüstü bilgisayar gibi elektronik cihazların satışının yapıldığı gümrük ihaleleri ne önceden kayıt yaptırmak gerekir. İhaleye kayıt yaptıran kişiler ihale günü satışı yapılan eşyalara fiyat sunarak talep isteğinde bulunurlar.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image