X

İlgili Alt Kategoriler

Güzel Kokmayı Kim İstemez

Güzel Kokmayı Kim İstemez
Sabahları evden çıkarken sürülen bir parfüm güne iyi bir başlangıç için olumlu etkiler bırakır. İş hayatında güzel kokmak karşıdaki insanın saygısının artmasına da sebep olur. Kendine dikkat eden insanlar mutlaka parfüm kullanır.

Parfüm Kokuları

 

 Parfümlerin içerisinde doğada bulunan her kokunun etkileri yer alır. Çiçek kokuları bunların en başında gelir. Her çiçeğin parfüm şekline dönüştürülmüş haline rastlanır. Çiçek kokuları hafif olması sebebi ile de tercih edilen kokulardır. Odun, tahta veya ağaç çeşitlerinden alınan esanslar parfümler de kullanılır. Odunsu kokular ve özellikle çam ağacı kokusu muhteşemdir. Deniz kokusu, toprak kokusu gibi kokulara da aynı şekilde parfümlerde rastlamak mümkündür.

 

 Tester ve Orjinal Parfüm

 

 Parfüm satın alınabilecek yerler de orijinal parfümlerin mutlaka tester parfüm şişesi bulunur. Bunlar orjinal parfüm şişeleri ile aynıdır. Parfüm satın almadan önce kalıcılığı anlamak için bu tester parfümler denenir. Orijinal parfümlerin fiyatları biraz yüksek olduğu için outlet parfüm seçenekleri ile daha hesaplı parfümler alınabilir. Kadın veya erkek parfüm kokuları içerik olarak değişir. Ama her iki seçenekte de outlet parfüm ürünleri son derece hesaplıdır.

 

 Sahip olmak istenilen en iyi parfüm sabah evden çıkmadan sıkılıp akşam eve gelince hala etkisinin geçmemesidir. Bu tarz parfümler bütün bir günü iyi idare etmeye yardımcı olur. Stresten ve koşturmaktan terleyen vücudumuzun kötü koku yaymasına engel olur ve insanlara rahatsızlık vermemiş oluruz.