X

Hermes Twilly Edp Kadın Parfüm

Hermes Twilly Edp Kadın Parfüm
Hermes kızlarının çarpıcı ve baş döndürücü kokusu Twilly; Çiçeksi, baharatlı ve oryantal bir Eau de parfum. “Twilly d’Hermès’i genç kızları düşünerek, onları yaşarken izleyerek yarattım. Özgür, cüretkâr, sosyal, yaramaz ve densiz olan onlar beklentileri tersinden anlıyor, rüzgâra karşı oynuyor, kendi ritimlerini dayatıyor ve yeni bir ritim yaratıyorlar.” Parfümün tasarımında ki imza Christine Nagel, Twilly d’Hermes’i bu sözlerle anlatıyor.

Hermes Twilly Parfüm Özellikleri:

Hermes'in imza parfümü Twilly D'hermes üç ana içerikten oluşuyor. 

Üst Notalar: Zencefil, bergamot, turunçgiller.

Orta Notalar: Sümbülteber, yasemin, portakal çiçeği.

Alt Notalar: Sandal ağacı, vanilya.

Zencefil, sümbülteber ve sandal ağacı parfümde yakıcı burukluğa, alt üst eden çekiciliğe, kendini gösteren tenselliğe dönüşmek üzere yönlendirilmiştir. 

Zencefil ile kokunun keskin ve dikkat çekici olması sağlandı. Güçlü bir imzaya sahip sümbülteber ile ışıltı katıldı. İddialı ve hissedilir olmasını sağlamak için ise sandal ağacı yorumlandı. Ve ortaya çok güçlü bir imza parfümü çıktı.

Hisli ve iddialı orta notası ile kendisini belli duruma getiren bu parfüm farkınızı ortaya koyarak imzanızı atabilirsiniz.

Parfümün dip notasında kullanılan, sandal ağacı ve kuvvetli odunsu karışımlar parfümün etkileyiciliğini iki katına çıkarmaktadır. 

Hermes Twilly d’Hermes; Bağımlılık yapan karışımları ile farkını ortaya koyan kokusuyla, şeker gibi, canlı ve renkli şişe tasarımı ile değişik bir görünüme sahiptir. Farklı tasarımı elle bağlanmış ipek kurdele şişeyi son dokunuş olarak şakacı bir şekilde süslüyor. Her ipek bağcık emsalsizdir dercesine!

Çekici ve arzuları uyandıran kokuyla,  girdiğiniz tüm sosyal ortamlara havalı bir etkileyicilik bırakarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Tester Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! üstelik anlaşmalı kredi kartlarına 6 taksit ve kapıda ödeme imkanı!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image