X

İlgili Alt Kategoriler

Outlet Parfüm Ve Tester Parfümün Ne Gibi Farkları Var

Outlet Parfüm Ve Tester Parfümün Ne Gibi Farkları Var
Parfüm kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin en fazla kullandığı kişisel ürünlerden biridir. Artık erkeklerde kadınlar kadar kişisel bakımlarına özen göstermekte o nedenle parfüm seçimi yaparken daha dikkati davranmaktadırlar. outlet parfüm ürünleri daha ekonomik ve daha hoş kokuları ile erkeler arasında revaçta.

 Outlet Parfüm Nedir?

 

 Outlet parfüm de aslında çok kaliteli ve orijinal parfümdür. Ancak parfüm şişelenme ya da ambalajlanma sırasında hata oluşur ve ürünün satılması için ürün biraz daha düşük fiyata satılır. Bu hatalı durumlar ürünün kalitesini etkilemez sadece satımı kolay olsun diye outlet erkek parfüm uygun fiyata, ucuz bir fiyata piyasa sürülür. Beğendiğiniz, sevdiğiniz ve teninizle uyumlu erkek parfüm ürünlerinden outlet olanlarını gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Çünkü bu ürünlerin içi orjinal kokular ve şişeleri de orijinal ambalajlardır.

 

 Tester Parfüm Nedir?

 

 Tester parfüm ürünün minimize edilmiş deneme ürünüdür. Müşterilerin ürünü anlamaları ve denemeleri için satış reyonlarına ana ürünün yanına konulur. Tester ürünler ürünlerin tanınmasında ve satılmasında oldukça etkili olan yan destek ürünlerdir. Birçok kozmetik ürünü üreticisi hemen hemen her ürününün tester ürününü üretirler. Tester parfüm de outlet parfüm kadar orijinal parfüm ürünüdür. Ancak tester parfüm kullanıcı için parfümü test etmesi için üretilen en küçük boy parfümdür. Tester parfümlerin hepsinin üzerinde ‘satılmaz’ yazısı bulunur. Tester parfümler çoğunlukla farklı yapılarda ürüne benzer, ama çoğunluğu orijinal parfüm şişesinde değildir.