X

İlgili Alt Kategoriler

Parfüm Tarzınızı Yansıtır

Parfüm Tarzınızı Yansıtır
Girdiğiniz bir ortamda ilk olarak kokunuz ile fark edilirsiniz. Bu nedenle kullanmış olduğunuz parfüm son derece önemlidir.Yıllarca aynı koku ile anılmak ve o kokuyu duyan herkeste hatırlanmak için doğru parfümü seçmek ve aynı parfümü yıllarca kullanmak gerekiyor. Tenimize uygun doğru parfümü bulmak için bir kaç deneme yapmak gerekebiliyor. Bu ise günümüzde tester parfümler sayesinde daha kolay. Bir kaç tester parfümle deneme yaparak aradığınız kokuyu bulabilirsiniz.

 Nasıl Kokuları Tercih Etmeliyiz

 

 Birbirinden farklı kokular insanların tarzını yansıtmasının en kolay yoludur. Kimileri ağır kokulardan hoşlanırken kimileri ise daha soft kokuları tercih eder. Bu tamamen kişinin tercihine kalmıştır. Ancak koku konusunda yine de dışarıdan gelen tavsiyeleri dinlemek daha avantajlıdır her zaman. Parfüm almadan önce mutlaka bir tester parfüm ile test yapmak gerekir. Tester parfümle deneme yaptıktan sonra orjinal parfüm almakta fayda vardır. Ve uzun süre aynı parfümü kullanmak her zaman daha fazla dikkat çekmenizi sağlar.

 

 Outlet Parfüm Nedir?

 

 Outlet parfümler asla orjinal olmayan parfüm demek değildir. Aksine fiyatları uygun ancak, şişelerinde ya da kutularında bir takım deforme olan parfümlerdir. Bu parfümleri almanın avantajı ise orjinal parfümlere göre daha uygun fiyata satılmasıdır. Çok sevdiğiniz bir parfümün hem orjinalini hem de outlet parfüm olarak düşünmeden tercih edebilirsiniz. Aslında en güzel kokuları uygun fiyata almanın tek yoludur outlet parfümler.