yaz parfümleri kadın

yaz parfümleri kadın
Yazın gelmesi veya geleceğinin yaklaşması parfüm seçimi için bir tetikleyicidir. Yaz parfümleri kadın için oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Yaz mevsiminde açan çiçekler ve ağaçlar, parfümlere öncülük ederler. Kırların ve doğanın kokusunu farklı ml. ebatlarında şişelere sığdırılmış olarak evinizde saklayabilirsiniz.

Yazın gelmesi veya geleceğinin yaklaşması parfüm seçimi için bir tetikleyicidir. Yaz parfümleri kadın için oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Yaz mevsiminde açan çiçekler ve ağaçlar, parfümlere öncülük ederler. Kırların ve doğanın kokusunu farklı ml. ebatlarında şişelere sığdırılmış olarak evinizde saklayabilirsiniz.

Elbette yaz için üretilen kadın parfüm çeşitleri dolapta saklamanın ötesinde sürünmek içindir. Yazın eşsiz kokusunu teninizde hissedebilirsiniz. Ayrıca bu cazibeyi çevrenize de hissettirme imkanına sahip oluyorsunuz. Çok çeşitli esans ve notalar kullanılarak benzersiz kokulara sahip olmak hiç zor değildir. Yeter ki; ait olduğunuz kokuyu bilin.

Kendi kokusuna henüz karar veremeyenler içinse oldukça pratik yollar bulunur. Bunun için tester boylarda deneme yaparak kısa süre içinde kokunuzu bulabilirsiniz. Deneyeceğiniz çeşitli parfüm markaları arasından mutlaka sizi yansıtacak bir yaz kokusuna denk gelirsiniz.

Portakal çiçeğinden yasemin ve orkideye kadar çeşitli bir nota yelpazesi vardır. Yaz mevsiminde hissedilmek istenen tüm aromalara ulaşmak mümkündür. Üstelik en iyi kadın parfümleri arasından tercih yaparak yeni deneyimler de elde edebilirsiniz.

En Hafif Parfüm Kokuları

Yaz parfümleri genellikle yaz meyvelerinin kokularını çağrıştırır. Yaz portakalı, çilek, ahududu vb. eşsiz meyvelerin hoş esanslarını parfümlerde görmek isteyebilirsiniz. Bunun için alacağınız kadın orijinal parfüm de bu amaca yönelik olarak üretiliyor.

Dünyanın parfüm devleri ise kadınların bu isteğine en iyi şekilde karşılık veriyor. Hissedilmek istenen en hafif parfüm kokuları farklı boy şişelerde karşımıza çıkıyor. İstenilen esanslar olabilecek en saf halleriyle değerli kadınlarla buluşuyor.

Yazın güzellikleri arasında yer alan rengarenk çiçekler, yeşeren ağaçlar ve doğanın eşsiz havası artık parfüm şişelerinde yer alabiliyor. Bu sayede yazın ferahlığını daha derinden hissetme imkanı bulabiliyorsunuz. Burada elbette kullanılacak olan parfüm orjinal olduğunda bu hisler mümkün hale gelir. Yaz parfümlerinde kullanılan hafif kokular şöyle sıralanabilir:

·         Egzotik vanilya

·         Mayıs gülü

·         Yaz portakalı

·         Bergamot

·         Portakal çiçeği

·         Yasemin

·         Çilek

·         Yeşil çay

Ana esanslar bu şekilde olmak üzere çeşitli notalar kullanılarak onlarca farklı koku elde edilir. Bu sayede her kadın hem kişiliğini hem de tarzını yansıtma imkanı bulur. Farklı parfüm markaları ürettiği orijinal ürünler pek çok kadının hayalini süsleyebilir. Günümüzde bunlara ulaşmanın ise zor olmadığını belirtmek gerekir. Kokusunu bilen veya yeni kokular denemek isteyen herkes bu tatlara kolayca ulaşabilir.

Odunsu Kadın Parfümleri

Bazı platformlarda erkek parfümleriyle özdeşleştirilen odunsu kokular, kadın parfümlerinin de önemli öğelerinden biridir. Özellikle son döneme bakıldığında odunsu kadın parfümleri de giderek yaygınlaşır. Parfümeri sektöründeki bu zenginlik ise kadınlar için tatmin edici bir gelişme olarak görülür.

Hatta en iyi kadın parfümleri artık odunsu kokulardan sıkça yararlanır hale gelmiştir. Bunlar arasında:

·         Sedir ağacı

·         Sandal

·         Labdanum

·         Çam

gibi klasik ve modern esanslar bir arada bulunabilir. Belirleyici olan ise kullanıcının kişisel zevk duygusudur. Her kadında farklı kokular değişik hisler uyandırabilir. Ayrıca duyulması arzu edilen kokular arasında büyük farklar bulunabilir.

Her anlamda denemek istediğiniz ürün kadın orijinal parfüm olması halinde kullanıcısını tatmin edecektir. Daima orijinal parfümler barındırdığı özler ile fark yaratır. Ayrıca kalıcı özelliğinin daha uzun sürmesi de bunların tercih edilebilirliğini biraz daha artırmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image