X
Tester Erkek Parfüm

Erkek Parfümü

Parfüm, en çok kullanılan ürünlerden birisidir. Parfümler, hoş kokuların karıştırılıp şişelenmesiyle oluşturulur. Eskiden parfümler, kötü kokuları bastırmak amacıyla kullanılsa da günümüzde durum bu şekilde değildir. İnsanlar her daim parfüm kullanmışlar, bunu bir alışkanlık haline getirmişlerdir. Özellikle erkeklerin hayatında erkek parfümünün önemli bir yeri vardır. Çünkü insanlar kokularıyla akılda kalır. Hal böyle olunca erkek parfümlerinde yapılan seçim önem kazanmıştır.

Erkek Parfümü Nasıl Seçilir?

Erkekler için parfüm, stili tamamlayan bir unsurdur. Yapılan araştırmalara göre kadınlar bir erkekten kokusu sayesinde etkilenebilmektedir. Bu nedenle erkekler parfüm seçerken dikkatli olmalıdır. Kendinize, tarzınıza, yakışacak ve stilinizi tamamlayacak parfüm için deneme yapabilirsiniz. Tester erkek parfümü sayesinde her markanın deneme numunesi bulunmaktadır. Eğer size nasıl bir kokunun yakışacağını bilmiyorsanız, kesinlikle deneme - yanılma yöntemi yapmanızda fayda vardır.

Erkek parfümü seçilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, hemen karar vermemektir. Çünkü parfümlerin içerisinde birçok esansın karışımı bulunur. Bu nedenle bir parfümü ilk sıktığınızdaki koku (üst nota) ile parfüm teninize sindikten sonraki koku (orta nota) aynı değildir. Aynı şekilde parfümün uçmak üzereyken bıraktığı koku (alt nota) da aynı olmayacaktır. Alınacak her farklı koku, parfümün notasını oluşturur. Tester erkek parfümü ile parfümünüzü gün içerisinde gözlemleme imkanı bulabilirsiniz.

Erkek Parfümü Seçmenin Püf Noktaları

Birçok erkek nasıl bir koku istediğini bilmediğinden, kendilerine hediye eden parfümlere takılıp kalmaktadır. Halbuki teninize yakışan ve sizi çekici kılan koku mutlaka tespit edilmelidir. Ayrıca zamanda yazın ve kışın kullandığınız parfümler aynı olmak zorunda değildir. Sıktığınız zaman sizi tamamlayan kokuları bulmalısınız.

Tester Erkek Parfümü

Normalde parfüm satışı yapan mağazalar, parfümlerini koku kağıtları üzerinden koklatmaktadır. Halbuki koku kağıdı ile aldığınız koku, size yalnızca üst nota hakkında fikir verecektir. Bu yüzden tester erkek parfümü satın almanızı tavsiye ederiz. Diğer bir tavsiye, kokuyu bileklerinizin iç kısımlarına da sıkmanızdır. Kokuyu bileğinize sıktığınızda, teninizde nasıl durduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Yine en çok yapılan yanlışlardan birisi olarak, ucuz parfümlerden uzak durulmalıdır. Taklit ürünü olan bu parfümler, sağlığınıza büyük zararlar vermektedir. Gümrük Malları Satışı sitemizden erkek parfümü satın alabilirsiniz. Eğer size ait olan kokuyu keşfettiyseniz, sitemizden tester erkek parfümü sipariş edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapıda ödeme var mı?

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri, kapıda nakit ve tek çekim kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz..

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Kargo süremiz 1-4 iş günüdür. Bulunduğunuz şehire göre ortalama kargo ürün dağıtım süresi 1-2 iş günüdür.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemizde tüm alış verişleriniz de, 100 TL. üzeri kargo ücretsizdir. 100 TL. altında kalan siparişleriniz için, kargo ücreti türkiyenin her bölgesine 9.99 TL, dir..

Ürünlerinizi yerinize gelip görebiliyor muyuz?

Perakende satışı, sadece internet üzerinden yapmaktayız.

Ürünün ödemesini yapmadan paketi açabilirmiyim?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Sözleşme kuralları gereği , ÜRÜNÜN ÖDEMESİNİ YAPMADAN , KARGO FİRMASI KARGO PAKETİNİ AÇTIRMAZ.. (İSTANBUL İÇİ HARİÇ, İSTANBUL İÇİNE KURYE İLE TESLİMAT YAPILDIĞI İÇİN KONTROLLÜ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ..)

Ürünün ödemesini hiç bir tereddütünüz olmadan görevliye yapabilirsiniz . Bu güvence gumrukmallarisatisi.com tarafından siz müşterilerimize verilmiştir . Sonrasında kargo görevlisi yanınızdan ayrılmadan kargo paketini açıp kontrol ediniz . ( KARGO GÖREVLİSİ SİZ ÜRÜNÜ KONTROL EDENE KADAR, BEKLEMEK ZORUNDADIR, AKSİ DURUMDA LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ LÜTFEN)

Sipariş vermiş olduğunuz üründe herhangi bir kırık, çatlak, eziklik vs. butür problemler var ise kargo firması görevlisine hasar tespit tutanağı tutturup ürünü teslim almayınız . Daha sonrasında bizimle telefon yada e-mail yolu ile iletişime geçerek ürünü iade almadığınızı belirtiniz lütfen.. Sonrasında firmamız tarafından size tekrar ürün çıkışı yapılacaktır. Ürünü almaktan cayarsanız şayet kargo firmasına yapmış olduğunuz ödeme sizden alacağımız hesap numaranıza aktarımı yapılacaktır.

İade ve değişim var mı? Nasıl yapabilirim?

Sitemizden almış olduğunuz bütün ürünleri (prosedürlere uyulduğu taktirde), 7 gün içerisinde iade ve değişim yapabilirsiniz.. Detaylı bilgi için lütfen, sitemizde bulunun telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz..

Sıralama:

Davidoff Cool Water EDT Tester Erkek Parfüm 125 ml.
89.99TL
Versace Dylan Blue EDT Tester Erkek Erkek Parfüm 100 ml.
95.00TL