X
Tester Kadın Parfüm Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri
Tester Kadın Parfüm

Kadın Parfümü

Her kadın eşsiz olmak ister. Bir kadını diğer kadınlardan ayıran en önemli şeylerden biriside kokudur. Çünkü her insanın kokusu benzersizdir. Bir parfüm sıkıldığında, önce insanın teniyle bütünleşir. Ten kokusuyla birleşen parfüm, daha da özel bir hal alır. Bu yüzden kadınlar için parfümün bambaşka bir yeri vardır. Bir kadın için görünüş ne kadar önemliyse, kullandığı koku da bir o kadar önemlidir. Çünkü bir kadının imzası, taşıdığı kokusu ve kadın parfümüdür.

Kadın Parfümü Nasıl Seçilir?

Bir parfümün kalitesi, yalnızca kokunun güzelliğiyle ölçülmemelidir. Kadın parfümünün kalitesini belirleyen kriterlerden bir tanesi esans yoğunluğudur. Esanslar, parfümün notları gibidir. Burada bahsettiğimiz normal notalar değildir. Parfüm sıkıldığında, esans içerisinde kullanılan kokular kademe kademe ortaya çıkmaktadır. Bu kademelere ise parfümün notaları adı verilir. Kadınlar parfümlerini seçerken, kendi tenlerine uygun olan parfümü notalarına bakarak seçmelidir. Bunun için en doğru tercih kadın tester kadın parfümü almak olacaktır. Size yakışan kokuyu kadın parfümü sayesinde keşfedebilirsiniz.

Kadın Parfümlerinin Notaları

Üst Nota: Parfüm sıkıldığında aldığımız ilk kokuya denmektedir. Bu notaya diğer bir isim olarak “tepe noktası” denebilir. Parfüm satıcısı olan firmalar, üst notalara oldukça önem verir. Çünkü müşteriler tester kadın parfümü üzerinde kokuyu ilk kez denediklerinde, direkt olarak üst kokuyu alacaklardır.

Orta Nota: Parfümün hafızamızda kalıcı bir yer kazandığı noktaya denmektedir. Üst notada daha uçucu ve hafif kokular tercih edilir. Fakat orta notada keskin kokular bulunmaktadır. En kalıcı etki orta nota üzerindedir. Orta nota için bir parfümün sırrı demek doğru olur. Çünkü kadın parfümü ten ile temas ettiğinde, tende kalacak olan koku orta notalar olacaktır.

Alt Nota: Bir parfümün en derin noktasına denmektedir. Müşterinin sıktığı kadın parfümü uçmak üzereyken alınan koku, alt notalarda yer alan kokudur. Alt notalar, parfümü kullanan kişinin kişilik özelliklerini de yansıtır. Zaten kullanılan parfüm, kişi hakkında birçok ipuçları verir. Fakat bu ipuçlarını esas olarak alt notalardan duyumsayabilirsiniz.

Tester Kadın Parfümü

Kadın parfümündeki notaların teninize uyumu çok önemlidir. Tester kadın parfümü ile size en çok yakışan kokuyu seçtikten sonra, Gümrük Malları Satışı sitemizden kadın parfümü satın alabilirsiniz. Eğer size yakışan kokuları biliyorsanız, sitemizden seçtiğiniz kadın parfümünü sipariş verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapıda ödeme var mı?

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri, kapıda nakit ve tek çekim kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz..

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Kargo süremiz 1-4 iş günüdür. Bulunduğunuz şehire göre ortalama kargo ürün dağıtım süresi 1-2 iş günüdür.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemizde tüm alış verişleriniz de, 100 TL. üzeri kargo ücretsizdir. 100 TL. altında kalan siparişleriniz için, kargo ücreti türkiyenin her bölgesine 9.99 TL, dir..

Ürünlerinizi yerinize gelip görebiliyor muyuz?

Perakende satışı, sadece internet üzerinden yapmaktayız.

Ürünün ödemesini yapmadan paketi açabilirmiyim?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Sözleşme kuralları gereği , ÜRÜNÜN ÖDEMESİNİ YAPMADAN , KARGO FİRMASI KARGO PAKETİNİ AÇTIRMAZ.. (İSTANBUL İÇİ HARİÇ, İSTANBUL İÇİNE KURYE İLE TESLİMAT YAPILDIĞI İÇİN KONTROLLÜ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ..)

Ürünün ödemesini hiç bir tereddütünüz olmadan görevliye yapabilirsiniz . Bu güvence gumrukmallarisatisi.com tarafından siz müşterilerimize verilmiştir . Sonrasında kargo görevlisi yanınızdan ayrılmadan kargo paketini açıp kontrol ediniz . ( KARGO GÖREVLİSİ SİZ ÜRÜNÜ KONTROL EDENE KADAR, BEKLEMEK ZORUNDADIR, AKSİ DURUMDA LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ LÜTFEN)

Sipariş vermiş olduğunuz üründe herhangi bir kırık, çatlak, eziklik vs. butür problemler var ise kargo firması görevlisine hasar tespit tutanağı tutturup ürünü teslim almayınız . Daha sonrasında bizimle telefon yada e-mail yolu ile iletişime geçerek ürünü iade almadığınızı belirtiniz lütfen.. Sonrasında firmamız tarafından size tekrar ürün çıkışı yapılacaktır. Ürünü almaktan cayarsanız şayet kargo firmasına yapmış olduğunuz ödeme sizden alacağımız hesap numaranıza aktarımı yapılacaktır.

İade ve değişim var mı? Nasıl yapabilirim?

Sitemizden almış olduğunuz bütün ürünleri (prosedürlere uyulduğu taktirde), 7 gün içerisinde iade ve değişim yapabilirsiniz.. Detaylı bilgi için lütfen, sitemizde bulunun telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz..

Sıralama: