X
Tester Parfüm

Tester Parfüm

Koku alma duyusunun beyin ile önemli bağlantıları bulunur. Aldığımız kokunun tanıdık gelmesinin nedeni, koku hafızamızın olmasından kaynaklanır. Hafızamız bir bellek gibi çalışarak, aldığımız her kokuyu özel kodlarla arşivlemektedir. Kokular hafızamızda geniş bir yer kaplar. Bir koku kimi zaman geçmişte yaşadığımız olayları hatırlatabilir. Kimi zamansa tanıdığımız bir kişiyi gözümüzde canlandırabilir. Bu nedenle kullanılan parfüm, kişinin imzası gibidir. Kendinize en çok yakışan kokuyu henüz keşfetmediyseniz, tester parfümler tam da size göredir.

Tester Parfüm Nedir?

Orijinal parfümlerin numune ürünlerine tester parfüm denir. Satıcı firmalar, müşterilerinin parfüm kokularını denemelerine imkan vermişlerdir. Tester parfümler, müşteriler için sunulan deneme parfümleridir. Böylelikle müşteriler parfüm satın almadan önce numunelerle kokuya bakabilirler. Tester parfümün üretilmesinin nedeni, kişilerin aradıkları kokuyu bulmalarını sağlamaktır.

Mağazalarda satılan parfümler, kapalı kutular içerisinde bulunur. Fakat parfümü satın almayı düşünen müşteriler, parfümün nasıl koktuğunu bilemez. Bu nedenle kokunun deneme numunesine başvurulur. Tester parfümlerimiz, kadın tester parfüm ve erkek tester parfüm olarak ikiye ayrılmaktadır.

Parfümün Tester Parfüm Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Üretilen numunelik deneme parfülerin tasarımı, orijinal parfümden oldukça farklıdır. Numune parfümlerin dış tasarımı genellikle aynıdır. Beyaz ve kahverengi kutularda yer alan bu parfümlerin kapakları yoktur. Fakat dış tasarımı ne kadar farklı olursa olsun, orijinal parfüm ile numune parfümün kokuları kesinlikle aynıdır. Müşterilere teslim edilen tester parfümler, daha önce hiç kullanılmamıştır. Ayrıca tester parfüm için tasarlanan özel kutularda gönderilmektedir. Özellikle kadın tester parfüm bu nedenle fazlasıyla tercih edilmektedir. Kullanıcılarımızdan bu jestimiz için, oldukça olumlu dönüşler almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Tester Parfümler Nerede Satılır?

Gümrük Malları Satışı ve İhale ürünlerinin bulunduğu sitemiz üzerinden orijinal parfümlerin numunelerini satın alabilirsiniz. Birçok ürünümüzü ücretsiz kargo ile göndermekteyiz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde 100 TL ve üzeri tutarlarda, kargo ücretsizdir. Ürünlerimizin perakende satışı yalnızca resmi sitemizde yapılmaktadır. Ödeme şekli olarak kapıda nakit veya kredi kartıyla tek çekimi tercih edebilirsiniz. Ayrıca değerli müşterilerimize özel olarak tester parfümler; özel tasarım kutularda ve yanında hediyesiyle birlikte gönderilmektedir. Sitemizden alacağınız tester parfümlerden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Merak ettiğiniz sorular veya detaylı bilgi için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapıda ödeme var mı?

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri, kapıda nakit ve tek çekim kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz..

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Kargo süremiz 1-4 iş günüdür. Bulunduğunuz şehire göre ortalama kargo ürün dağıtım süresi 1-2 iş günüdür.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemizde tüm alış verişleriniz de, 100 TL. üzeri kargo ücretsizdir. 100 TL. altında kalan siparişleriniz için, kargo ücreti türkiyenin her bölgesine 9.99 TL, dir..

Ürünlerinizi yerinize gelip görebiliyor muyuz?

Perakende satışı, sadece internet üzerinden yapmaktayız.

Ürünün ödemesini yapmadan paketi açabilirmiyim?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Sözleşme kuralları gereği , ÜRÜNÜN ÖDEMESİNİ YAPMADAN , KARGO FİRMASI KARGO PAKETİNİ AÇTIRMAZ.. (İSTANBUL İÇİ HARİÇ, İSTANBUL İÇİNE KURYE İLE TESLİMAT YAPILDIĞI İÇİN KONTROLLÜ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ..)

Ürünün ödemesini hiç bir tereddütünüz olmadan görevliye yapabilirsiniz . Bu güvence gumrukmallarisatisi.com tarafından siz müşterilerimize verilmiştir . Sonrasında kargo görevlisi yanınızdan ayrılmadan kargo paketini açıp kontrol ediniz . ( KARGO GÖREVLİSİ SİZ ÜRÜNÜ KONTROL EDENE KADAR, BEKLEMEK ZORUNDADIR, AKSİ DURUMDA LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ LÜTFEN)

Sipariş vermiş olduğunuz üründe herhangi bir kırık, çatlak, eziklik vs. butür problemler var ise kargo firması görevlisine hasar tespit tutanağı tutturup ürünü teslim almayınız . Daha sonrasında bizimle telefon yada e-mail yolu ile iletişime geçerek ürünü iade almadığınızı belirtiniz lütfen.. Sonrasında firmamız tarafından size tekrar ürün çıkışı yapılacaktır. Ürünü almaktan cayarsanız şayet kargo firmasına yapmış olduğunuz ödeme sizden alacağımız hesap numaranıza aktarımı yapılacaktır.

İade ve değişim var mı? Nasıl yapabilirim?

Sitemizden almış olduğunuz bütün ürünleri (prosedürlere uyulduğu taktirde), 7 gün içerisinde iade ve değişim yapabilirsiniz.. Detaylı bilgi için lütfen, sitemizde bulunun telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz..

Sıralama:

Davidoff Cool Water EDT Tester Erkek Parfüm 125 ml.
89.99TL
Versace Dylan Blue EDT Tester Erkek Erkek Parfüm 100 ml.
95.00TL