TESTER PARFÜM

İlgili Alt Kategoriler

  Sıralama:

  SÜPER İNDİRİM
  TÜKENDİ
  Diesel Bad Edt Tester Erkek Parfüm 125 Ml Diesel Bad Edt Tester Erkek Parfüm 125 Ml
  %60İndirim
  463.20TL
  1,170.00TL
  TÜKENDİ
  Twilly Hermes Ginger Eau Tester Kadın Parfüm 85 Ml Twilly Hermes Ginger Eau Tester Kadın Parfüm 85 Ml
  %63İndirim
  499.80TL
  1,335.00TL
  yeni ürün
  TÜKENDİ
  Lacoste Red Edt Tester Erkek Parfüm 125 Ml Lacoste Red Edt Tester Erkek Parfüm 125 Ml
  %30İndirim
  513.60TL
  735.00TL
  yeni ürün
  TÜKENDİ
  Xerjoff Golden Dallah Edp Tester Erkek Parfüm 100 Ml Xerjoff Golden Dallah Edp Tester Erkek Parfüm 100 Ml
  %51İndirim
  715.20TL
  1,470.00TL
  Yeni Ürün
  TÜKENDİ
  Mancera Red Tobacco Edp Tester Erkek Parfüm 120 Ml Mancera Red Tobacco Edp Tester Erkek Parfüm 120 Ml
  %47İndirim
  706.20TL
  1,335.00TL

  Yeni Sezon Trend Parfüm Çeşitleri Gümrük Malları Satışı’nda!

  Modern, şık ve bir o kadar da kalıcı orijinal tester parfüm çeşitleri kadın ve erkeklere özel olarak üretilmiştir. Parfüm sektörüne yeni bir soluk katan özel bileşen ve tasarımlar sayesinde zevkler ve tarzlar da değişmektedir. Gelenekten kopmayan ve uzun süreli aynı kokuyu tercih eden kişilerin vazgeçilmezi marka tester parfüm seçenekleri de yerini korumaya devam etmektedir. Kadınların bir numarası çiçeksi ve hafif koku notaları yeni koleksiyonlarla modaya ve trende ayak uydurmaktadır. Ten kokunuzla harmanlanarak sizinle bütünleşen parfümler kimliğinizi yansıtacaktır. Erkeklerin sık tercih ettiği odunsu ve yoğun kokular da geliştirilerek markalara göre şekillenmektedir.

  Kadın ve Erkek Parfümlerinin Farkı Nedir?

  Parfümler, orijinal tester parfüm satış olarak sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Sektörde kadın ve erkek olarak ayrılmasının öncü sebebi kadın kokularının daha hafif, erkek kokularının ise daha ağır olmasıdır. Yıllardır süregelen odunsu ve baharatlı erkek parfümü tercihleri bununla sınırlı kalmayarak farklı nota ve içerikleriyle güncellenmektedir. Bulunulan ortama uygun tüm parfümler kalıcı ve orijinal olarak satılmaktadır. Yeni bir koku denemek isteyenler içinde tester parfüm seçenekleri mevcut olup daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Özgür ruhlu, maceracı, romantik ve eğlenceli her karaktere uygun tester parfümler, kokunuzu belirlemek ve uygunluğunu test etmek için birebirdir. Kadın ve erkek parfümleriyle sınırlı kalmayarak aynı kokudaki nemlendirici ve duş jelleriyle de son dokunuşları yapabilirsiniz.

  Tester Parfüm Özellikleri Nelerdir?

  Parfüm testerları, kişilerin seçeceği parfümü belirlemesi ve teninde duruşunu bilmesi için üretilmiş seçeneklerdir. Orijinal olarak da karşımıza çıkan bu kokularda tek fark parfüm şişesi ve boyutu gibi faktörlerdir. Orijinal parfümle aynı nota ve esansa sahip olan bu parfümler sitelerde tester parfüm satış olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha uygun fiyatlı olması ile de her bütçeye uygun olup karar vermek için en iyi seçeneklerdendir. EDP, EDT ve EDC olarak da karşımıza çıkan tester parfümlerin etkisi ve kalıcılığı değişebilmektedir. Genellikle daha hafif koku için EDT, kalıcı ve yoğun bir koku için EDP, çeşitli alerjiler için de EDC sıkça tercih edilmektedir. Esans yoğunluğu olarak karşımıza çıkan bu faktörler parfümde dikkat etmeniz gereken hususlardandır. Parfüm tester satış yapan yapan web sitemizde sizler de birbirinden güzel kokuları test etmek ve teninizdeki duruşunu öğrenmek için tester parfüm al seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Birbirinden eşsiz orijinal parfümleri incelemek ve satın almak için ürünlerimize göz atabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz

  BİZE ULAŞIN

  Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
  08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

  BİZE YAZIN

  Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
  No:3/A Şişli/İstanbul
  0850 885 17 08
  • image
  • image