Ürün İade

Sitemizden alacağınız tüm ürünlerin iade ve değişimini 15 gün içinde koşulsuz olarak yapabilirsiniz. Değişim veya iade yapacağınız ürünü kutulu bir şekilde ve koruma ambalajı ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Kutusuz ürün değişimi ve iadesi yapılmaz bu konuda lütfen dikkatli olunuz.

 

ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPMAK İÇİN ürünü bize Yurtiçi Kargo ile gönderiniz.. Yurtiçi Kargo gönderi kodu 195534321, (İSTANBUL - BAHÇELİEVLER KONUK ŞUBESİ ) bu kod üzerinden sipariş verilen isim soyisim ile gönderiniz. Aynı firmanın 2 farklı iade kodu çıkacaktır lütfen size verdiğimiz kod ile gönderiniz aksi taktirde farklı şubeye gidecek ve değişim süreci uzayacaktır. Ürün içerisine not kağıdına hangi ürünle değişim yapmak istiyorsanız ürün stok numarasını yazabilir yada Whatsapp numaramızdan bize iletebilirsiniz 08508851708 Değişim ürün tarafımıza ulaşınca hızlı bir şekilde ürün değişimi yapılır ve tarafınıza gönderilir. (Bizden kaynaklı değişim durumlarında kargo ücreti bize aittir, aksi durumda müşteriye aittir.)

 

ÜRÜN İADESİ YAPMAK İÇİN ürünü bize Yurtiçi Kargo ile gönderiniz lütfen.. Yurtiçi Kargo gönderi kodu 195534321(İSTANBUL - BAHÇELİEVLER KONUK ŞUBESİbu kod üzerinden sipariş verilen isim soyisim ile gönderiniz. Aynı firmanın 2 farklı iade kodu çıkacaktır lütfen size verdiğimiz kod ile gönderiniz aksi taktirde farklı şubeye gidecek ve iade süreci uzayacaktır. Sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptıysanız iade kredi kartınıza yapılacaktır. Kapıda ödeme ya da havale yaptıysanız, ürün içerisine not kağıdına isim, soyisim, banka ismi ve 24 haneden oluşan iban numaranızı yazabilir, yada Whatsapp numaramızdan bize iletebilirsiniz 08508851708 (Bizden kaynaklı değişim durumlarında kargo ücreti bize aittir, aksi durumda müşteriye aittir.) İade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 gün içinde para iadesi belirtmiş olduğunuz hesabınıza iadesi yapılacaktır. 

 

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image