X

İlgili Alt Kategoriler

tester parfum

23-08-2019 tarihinde eklendi.
Parfümler insanların en kıymetli süs eşyaları arasında yer alıyor. Hem kadınlarda hem de erkeklerde parfüm kullanma isteği her geçen gün artıyor. Artan talep doğrultusunda fiyatlarda da değişiklikler meydana geliyor.
20-08-2019 tarihinde eklendi.
İnsan tarihine bakıldığında, çok eski zamanlardan bu yana birçok toplumda koku ve türevleri kullanılmıştır. Nitekim doğası itibariyle de insanoğlu parfümlere oldukça duyarlıdır. Özellikle güzel kokulu olan parfümler, insanlar üzerinden farklı etkiler bile bırakabilmektedir.
09-08-2019 tarihinde eklendi.
Orijinal parfüm, bizzat bir parfüm firması tarafından üretilmiş olan yüksek kaliteli ürünlerdir. Bunlar, belli bir kalite çizgisiyle üretilirler. Ve onları diğerlerinden ayırmak için bazı özellikler vardır. Örneğin orijinal bir parfüm şişesi hologram etiketi ile satışa sunulur. Bu etiket orijnaldir ve kesinlikle sahte parfümlerde kullanılmaz.
24-07-2019 tarihinde eklendi.
Girdiğiniz bir ortamda ilk olarak kokunuz ile fark edilirsiniz. Bu nedenle kullanmış olduğunuz parfüm son derece önemlidir.Yıllarca aynı koku ile anılmak ve o kokuyu duyan herkeste hatırlanmak için doğru parfümü seçmek ve aynı parfümü yıllarca kullanmak gerekiyor. Tenimize uygun doğru parfümü bulmak için bir kaç deneme yapmak gerekebiliyor. Bu ise günümüzde tester parfümler sayesinde daha kolay. Bir kaç tester parfümle deneme yaparak aradığınız kokuyu bulabilirsiniz.