Hakkımızda

Gümrük malları nedir? 

İthalat ve ihracat sırasında gümrüklere herhangi bir uygunsuzluk nedeni ile, takılan ürünlerin  ithalat ya da ihracat yaparken,ürünlerinde devletin ithalat ihracat yasalarına aykırı herhangi bir illegal durum söz konusu olduğun da  devletin kendi bünyesinde belirli bir müddet bekletip daha sonra ihraç yada ithal eden firmalara belirli cezalar keser,eğer firmalar bu cezaları ödeyip ürünlerini almaz ise devlet bu ürünleri toplu bir şekilde açık arttırma usulu satışa çıkarır.İhalede en yüksek teklifi veren de alır.

 

Gümrük malları,haciz mallarımıdır? 

Gümrük mallarının  haciz malları ile hiç bir alakası yoktur.. Gümrük malları yukarı da da belirttiğimiz gibi usulsuzlukten dolayı devlet bünyesi tarafından el konulan mallardır.İcra malları ise vatandaşın herhangi bir şekilde ödemesi gereken parayı ödemediği için icra mahkemeleri tarafından icra konulan mallardır.

 

Sigorta Şirketlerinden, Alınan Ürünler Nedir?

Sigorta şirketleri tarafından sigortalanan ürünlerin,sigorta hasarı kapsamına girecek şekilde zarar görmesi durumunda ürünlerin parasını ödeyip,hasarlı ürünleri geri iade alır. ve sonrada bu işler ile ilgilenen kimselere teklif usulu satışa çıkarır en yüksek teklifi veren firma,ürünleri alır.

 

Sigorta Şirketlerinden Alınan Ürünlerin Hepsi hasarlımıdır?

Sigortadan alınan ürünler genellikle su basmaları,yangınlar,şehirler arası ve uluslar arası taşımacılık sırasında konteynerlerin devrilmesinden dolayı oluşan hasarlardır.bu tür durumlarda çoğu zaman ürünlerin hepsi hasar görmez ortalama hasar durumu %50 dir. gumrukmallarisatisi.com olarak firmamız bu tür ürünler aldığında gereken bütün ürün kontrollerini yapmaktadır sitemizden güvenle alış veriş yapabilirsiniz.

 

Kargo Firmalarından Alınan Ürünler Nedir? 

Genellikle İnternet üzerinden ve uzak yerlere kargo firması aracılığı ile ürün gönderimleri sırasında, herhangi bir nedenden dolayı. Örnek: Taşıma esnasında kutularda deforme oluşan ürünler,müşteriye zamanında ulaşmayan ürünler vs. kargo firmasına fatura edilen ürünlerin,genellikle her ay sonu türkiyenin bir şehrinde toplanır ve kapalı zarf usulu teklif verilir,en çok teklifi veren firma ürünleri alır ve ürünlerin kontrolleri yapıldıktan sonra satışa çıkarılır. gumrukamllarisatisi.com firmamız da türkiye genelinde ki bazı kargo ihalelerine giriyor.genellikle de ihaleyi alıyoruz,ve müşterilerimize piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar ile satış imkanı sunuyoruz..

 

Not: Sitemizde Kesinlikle İcra Malları Bulunmamaktadır.

 

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! Üstelik online ödemelerde %5 indirimli satın alabilirsiniz. Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image