Kargo ve Taşıma

Kargo ve Taşıma

 

gumrukmallarisatisi.com 'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo ve kurye  aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo ve kurye firması siparişinizi nasıl teslim alabilirsiniz?

 

Kargo firmaları ödeme almadan kargo paketini açtırmaz lütfen siparişinizi ona göre veriniz.. Bir kargo hasar görmüş ise gözle görülür bir şekilde kargo paketi deforme olmuş ve paketin içinde ki ürününde zarar gördüğünü düşünüyorsanız kargo paketini teslim almayınız kargo bize geri geldiğinde ürünü kontrol edip tekrarında yine aynı ürünün çıkışı yapılır. Eğer ürünü teslim aldığınızda böyle bir durum fark ettiyseniz lütfen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz..

 

(İstanbul içi bazı bölgelerde kurye firması ile dağıtım yapılmaktadır kurye ile dağıtım yapılan bölgelerde ödeme yapmadan kargo paketini açıp kontrol edebilsiniz..)

 

Kargo ve kurye firmaları ile yaşadığınız herhangi bir sorun olur ise lütfen bizimle iletişime geçiniz..

 

Müşteri Hizmetleri 08508851708   Whatsapp 08508851708  E-Mail info@gumrukmallarisatisi.com  

 

 

BİZE ULAŞIN

Birbirinden Özel kampanyalarımızdan ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Hafta içi
08:00 / 18:00'a kadar bize ulaşabilirsiniz.

Parfüm, Gözlük, Saat, Kozmetik ve daha bir çok ürün en uygun fiyatlarla gumrukmallarisatisi.com da! Üstelik online ödemelerde %5 indirimli satın alabilirsiniz. Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz!

BİZE YAZIN

Mecidiyeköy Mah. Şahinler Sok.
No:3/A Şişli/İstanbul
0850 885 17 08
  • image
  • image